Рибу і під час нересту ловлять сітками

14.04.2005, 14:04 Просмотров: 1 225
З першого квітня на річках області через нерест заборонено вилов риби. Проте рибу продовжують ловити. Причому масово. За даними начальника Полтавської держрибінспекції Анатолія Реки, лише за 10 днів нересту викрито 300 порушень правил рибальства, незаконного придбання та збуту риби.

З першого квітня на річках області через нерест заборонено вилов риби. Проте рибу продовжують ловити. Причому масово. За даними начальника Полтавської держрибінспекції Анатолія Реки, лише за 10 днів нересту викрито 300 порушень правил рибальства, незаконного придбання та збуту риби. А це в 2,5 раза більше, ніж за цей же період 2004 року. Порушники завдали збитків рибному господарству на суму 28 тисяч гривень.
Як відомо, наразі боротися з бракон'єрами рибінспекторам допомагають службовці внутрішніх військ та всі підрозділи міліції. Так під час спільного рейду міліції та рибінспекції по Глобинському району, інспекторами ДАІ були затримані горе-рибалки, мешканці села Трубайці Хорольського району. У багажнику їх „Жигулів” знаходилося 150 кг свіжовиловленої риби та п'ять сіток. У ще одного мешканця Хоролу  вилучили 160 кг риби і чотири сітки, а у мешканця Лубен – 100 кг риби і три сітки. Усі браконьєри - непрацюючі. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх