Смертельний стрибок полтавського парашутиста

2.02.2006, 20:02 Просмотров: 1 198
У неділю на аеродромі у Великій Кохнівці розбився 31-річний спортсмен-парашутист Андрій Бобриш. Як повідомила в понеділок керівник прес-служби Кременчуцького міського управління внутрішніх справ Лариса Бєлковська, того дня група полтавчан приїхала на аеродром у Кременчук, щоб стрибнути з парашутом. “У 12.30 літак набрав висоту 1200 метрів, і парашутисти вистрибнули.

У неділю на аеродромі у Великій Кохнівці розбився 31-річний спортсмен-парашутист Андрій Бобриш. Як повідомила в понеділок керівник прес-служби Кременчуцького міського управління внутрішніх справ Лариса Бєлковська, того дня група полтавчан приїхала на аеродром у Кременчук, щоб стрибнути з парашутом. “У 12.30 літак набрав висоту 1200 метрів, і парашутисти вистрибнули. В одного з них основний парашут не розкрився. Як розповідають колеги, у Андрія такий випадок був не першим. Він спробував відкрити запасний парашут, однак той не врятував спортсмена, який мав за плечима 415 стрибків. Запасний парашут не встиг набрати необхідної кількості повітря в свій купол, бо парашутист вирішив скористатися ним вже будучи на невеликій відстані від землі”, –  каже Лариса Белковська.
Смерть настала по дорозі до лікарні, розповідає начальник міської міліції, полковник міліції Василь Овчаренко, який виїжджав на місце трагедії. “Він не був новачком, займався стрибками з парашутом з 1991 року, був членом спортивної секції та мав клас “С”. Тож це був спортсмен-професіонал”, – зазначив Василь Овчаренко. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх