Дитина випала з вікна

2.02.2006, 20:02 Просмотров: 1 074
Опівдні, у вівторок, 31 січня, під вікном малосімейки на вулиці Першотравневій знайшли напівроздягнену дворічну дівчинку. Прес-секретар міського управління міліції Лариса Білковська повідомила, що дитина, яка разом з матір’ю мешкає на першому поверсі малосімейки, була в той час без нагляду і випала з вікна прямо на вулицю. Маля відвезли до лікарні. За даними прес-служби, 28-річна мати знаходиться на обліку в кримінальній міліції Автозаводського райвідділу, як неблагополучна.

Опівдні, у вівторок, 31 січня, під вікном малосімейки на вулиці Першотравневій знайшли напівроздягнену дворічну дівчинку. Прес-секретар міського управління міліції Лариса Білковська повідомила, що дитина, яка разом з матір’ю мешкає на першому поверсі малосімейки, була в той час без нагляду і випала з вікна прямо на вулицю. Маля відвезли до лікарні. За даними прес-служби, 28-річна мати знаходиться на обліку в кримінальній міліції Автозаводського райвідділу, як неблагополучна. Сусіди неодноразово скаржились, що вона залишає дитину без нагляду і харчування. Матеріали справи передали до прокуратури. Згідно з законом, за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною батьки несуть відповідальність.
Головний лікар дитячої лікарні Юрій Попенко запевнив, що маленька Настя не має ні травм, ні переломів, і сподівається, що дитина не постраждала від переохолодження. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх