Виявлено три групи "мобільних" грабіжників

16.12.2005, 11:12 Просмотров: 1 053
Чотири чоловіки віком від 19 до 24 років брали таксі і їхали від Полтави до Кременчука аби поживитися тут мобілками. Приїжджали вони до нашого міста на дві-три години. За цей час вони встигали кілька разів нападати на перехожих, бити та забирали у них мобільні телефони. Після чого на тому ж таксі вирушали додому.

Чотири чоловіки віком від 19 до 24 років брали таксі і їхали від Полтави до Кременчука аби поживитися тут мобілками. Приїжджали вони до нашого міста на дві-три години. За цей час вони встигали кілька разів нападати на перехожих, бити та забирали у них мобільні телефони. Після чого на тому ж таксі вирушали додому. Як повідомляє перший заступник начальника міського управління міліції Ігор Палій, таким чином злочинці могли діяти протягом останніх трьох-чотирьох місяців.
Тим часом, як каже Ігор Палій, у барах та кафе Молодіжного працювала інша злочинна група. Хлопець та дівчина, обоє не мешканці нашого міста, сидячи за столиком стежили поки хтось не піде додому напідпитку. Наздогнавши жертву вони “тихенько” відбирали мобільник. Зараз дівчину затримали, її напарника розшукують.
Ще одна група “любителів” мобілок була виявлена в Крюкові. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх