
Учора, 19 жовтня, близько 10.39 на Полтавщині поблизу одного з сіл Миргородського району сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це інформують у пресслужбі Головного управління Національної поліції у Полтавській області.
За попередньою інформацією слідства, 48-річний водій автомобіля не впорався з керуванням і врізався у відбійник.
Унаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримали дві пасажирки — 48-ми та 29-ти років. Їх ушпиталили до Миргородської лікарні.
Нині вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил дорожнього руху, що призвело до тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Причини та обставини аварії встановлюють правоохоронці.
Нагадаємо, нещодавно на Миргородщині автівка з’їхала з дороги та перекинулася: загинула 21-річна водійка.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.