23 січня о 9.55 на залізничній станції «Іскрівка» в с.Іскрівка Полтавського району пасажирський потяг збив людину. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту населення Полтавської ОДА.

Тіло для встановлення причини смерті направили до Полтавського обласного бюро судово-медичної експертизи. 

Як повідомили у пресслужбі поліції, правоохоронці встановили особу померлого. Ним виявився 23-річний житель села Іскрівка.

За даним фактом слідчий вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту, якщо вони спричинили загибель людей) Кримінального кодексу України. Обставини та причини трагедії з’ясовує слідство.

Тіло чоловіка направили на судово-медичну експертизу
Тіло чоловіка направили на судово-медичну експертизу

 

Затримка руху пасажирських потягів становила:

  • №2 сполученням Івано-Франківськ – Костянтинівка – 2 години 1 хвилину;
  • №722 сполученням Київ-Харків – 7 хвилин;
  • №210 сполученням Чернівці-Харків – 2 хвилини;

Вантажних потягів:

  • №9302 – 1 хвилину, №3164 – 10 хвилин.

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber