Пограбування ювелірного магазину

5.03.2009, 21:05 Просмотров: 1 986
Злочинець був у масці та з ніжкою від стільця.
Деякі професії під час кризи стають дедалі актуальнішими...

27 лютого до ювелірного магазину в нагірній частині Кременчука забіг невідомий у масці. Продавець натиснула тривожну кнопку. Грабіжник розбив ніжкою від стільця вітрину, згріб золото та втік. Приватна охорона, що обслуговувала цей магазин приїхала запізно, відеокамер у приміщенні не було. Підприємець рахує збитки. Іншим бізнесменам є над чим поміркувати, вважають у міліції.

27 лютого, близько 13.00, до одного з ювелірних магазинів у нагірній частині міста забіг невідомий у масці.

– У приміщені було двоє жінок-продавців, – розповідає прес-офіцер міського управління міліції Анна Волювач. – Вони кажуть, що одразу натиснули тривожну кнопку. Злочинець на них уваги не звертав. У нього в руках була ніжка від стільця. Він розбив нею вітрину та згріб золоті прикраси.

На всю процедуру у зловмисника пішло близько трьох хвилин. Після того він благополучно вибіг з приміщення та зник з поля зору. Камер відеоспостереження в магазині не було. Працівники приватної фірми, що охороняла його та яку викликали продавці, нічого вдіяти вже не змогли. 35-річний власник написав заяву про пограбування у міліцію. Підраховується сума збитку.

Коментар

Анна ВОЛЮВАЧ, прес-офіцер Кременчуцького міського управління міліції:

– Кожен власник магазину має міркувати над тим, як охороняти приміщення. Якщо хтось вважає, що тривожної кнопки достатньо… Є ж у Кременчуці ювелірні магазини, які охороняються належним чином – окрім тривожної кнопки, всюди відеокамери встановлені та у приміщенні знаходиться чоловік-охоронець. Але це справа кожного власника... 
Автор: konstantinov
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх