Засудили чоловіка, який на Полтавщині обладнав підпільний горілчаний цех

20.08.2019, 11:01 Просмотров: 1 964 Комментариев: 3

Вироком Октябрського районного суду Полтави обвинуваченого було визнано невинуватим

Під час досудового розслідування кримінального провадження прокуратура встановила, що чоловік 1988 року народження, в орендованому приміщенні обладнав підпільний цех з виготовлення алкогольних напоїв. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Полтавської області.


Не маючи відповідних ліцензій, зловмисник розбавляв етиловий спирт з водою і таким чином виготовляв свою «продукцію». У подальшому, цей фальсифікат потрапляв до торгівельних закладів області.


Під час обшуків фальсифікат вилучили, а проведена експертиза встановила, що етиловий спирт, який використовувався для виробу алкоголю, не відповідає вимогам ДСТУ.


Окрім цього, «підприємець» придбав незаконно виготовлені марки акцизного збору, які, відповідно висновку експерта, не відповідають аналогічним маркам акцизного податку, що знаходяться в офіційному обігу.


Прокуратура Полтавської області скерувала до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно чоловіка за ч. 2 ст. 199 (зберігання, придбання марок акцизного збору з метою використання при продажу товарів, за попередньою змовою групою осіб), ч.ч. 1, 2 ст. 204 (незаконне придбання та зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, шляхом відкриття підпільного цеху) КК України.


Вироком Октябрського районного суду Полтави обвинуваченого було визнано невинуватим.


Принципово не погоджуючись із вказаним судовим рішенням, прокуратура оскаржила його у суді апеляційної інстанції. В апеляційній скарзі прокуратура наполягала на призначенні покарання обвинуваченому у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.


В ході апеляційного розгляду доводи апеляційної скарги прокуратури знайшли своє підтвердження – вирок суду першої інстанції скасований.


Зловмисника визнали винним та призначили покарання у виді 2 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна, що є його власністю і конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення. 

Комментарии: 3

48
20 августа 2019 12:05

Конечно это правильно,  но причина 100% не поделился...


+6
28
20 августа 2019 13:11

первый судья который сказал что преступник невиновен продолжает судить?..


+4
1 073
20 августа 2019 16:18

Цитата: Fish 77777777

Конечно это правильно,  но причина 100% не поделился...

Конечно не поделился, ага. Не поделился с государством в виде оплаты лицензии и налогов, плюс травил народ непонятно чем. В штатах за такое 25 годков могут дать. А у нас сначала невиновен, потом 2 года (после аппеляции прокуратуры), плюс время под следствием и по закону "Савченко" на свободу с чистой совестью. Так что с кем надо - поделился.


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх