500 гривень за «голос»: у Кременчуці відкрили провадження за неправдиве повідомлення про підкуп

1.03.2019, 08:58 Просмотров: 2 023 Комментариев: 4

Як стверджував заявник, невідомий попросив номер банківської картки і, начебто, скинув цю суму на його рахунок

26 лютого на номер колл-центру поліції «102» зателефонував невідомий чоловік, який заявив, що додзвонювач зі столичного номера пропонував 500 гривень за «голос» за одного із кандидатів.


Як стверджував заявник, невідомий навіть попросив номер банківської картки і, начебто, скинув цю суму на його рахунок. 


Подія була зареєстрована Кременчуцьким відділом поліції, як підкуп виборців. Однак, встановивши особу аноніма, поліцейські з’ясували, що він надав неправдиву інформацію про вчинення злочину. Також вдалося встановити, що телефон для дзвінка він попросив у перехожого. Від будь-яких пояснень чоловік відмовився. 


Як результат, за фактом неправдивого повідомлення про злочин розпочато досудове розслідування.


Начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін зазначив, що загалом з початку передвиборчої кампанії поліція відкрила 3 кримінальних провадження. Окрім зазначеного вище, два – у Полтаві та Кременчуці - за фактами підкупу виборців (ст. 160 Кримінального кодексу України). 


У цілому за повідомленнями спостерігачів та громадян зареєстровано 87 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. За підтвердженими фактами складено 21 адміністративний матеріал.

Комментарии: 4

950
1 марта 2019 09:58

Звісно не правдива інформація. В Україні ні хто ніколи не купував голоси. Вибори в нашій країні найпрозоріші у світі.


+22
1 026
1 марта 2019 10:53

Цитата: route 66

Звісно не правдива інформація. В Україні ні хто ніколи не купував голоси. Вибори в нашій країні найпрозоріші у світі.

smile Так дійсно, ніхто нікого не підкуповує, бо в нашій країні корупціонери дуже бояться антикорупційного суду.laughing


+11
1 410
1 марта 2019 11:06

Для того,чтобы отвлечь внимание от настоящих организаторов подкупа,иногда применяются такие методы.Т.е.вброс ложной информации.Не хотелось бы думать,но ,похоже,что менты в теме.


+7
24
1 марта 2019 15:41

Дешево же ценят кандидаты свой "электорат" (извините за грубость, сам всех нас - наш народ - "электоратом" не считаю). Раз в пять лет 500 грн., зато потом ... "Счетчик" 90-х отдыхает!!!


+1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА-2019:

Кандидати

31 березня 2019 року відбудеться голосування на чергових виборах Президента України. Центральна виборча комісія зареєструвала рекордну кількість кандидатів – 44. Кожен з них вніс грошову заставу у розмірі 2,5 млн грн, котра повернеться лише тому, хто переможе на виборах, чи вийде до другого туру.

Офіційні результати першого туру мають оголосити до 10 квітня. Якщо жоден з кандидатів не набере абсолютну більшість голосів громадян, які взяли участь у голосуванні (50% + 1 голос), буде оголошений другий тур, який відбудеться 21 квітня. Публікація його результатів – до 4 травня.

До 3 червня 2019 року новообраний президент має вступити у повноваження із складенням присяги на урочистому засіданні Верховної Ради України.

Важливі матеріали:Вверх