Поліція пустила по дорогах України «некерований автобус-привид»

11.11.2018, 14:00 Просмотров: 5 732 Комментариев: 1

 

Чекаємо на дорогах Полтавської області

Поліція пустила по дорогах України «некерований автобус-привид». Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України. 


Запуск «автобуса-привида» є другим етапом соціального проекту «Керуй», що стартував минулого року. Проект є спільною акцією Національної поліції України та Консультативної місії Європейського Союзу. Головна мета проекту - привернути увагу водіїв і пішоходів до безпеки дорожнього руху. Автобус обладнаний таким чином, щоб складалося враження, ніби за кермом нікого немає.


 


Заступник Голови Консультативної місія Європейського Союзу Фредрік Весслау зазначив, що «автобус-привид» вирушає дорогами України та шукатиме кращих водіїв:


«Зміни починаються з того, щоб кожен з нас почав приймати правильні рішення. Саме з такою ідеєю, мандруючи Україною, «автобус-привид» шукатиме тих, хто надихає нас бути кращими водіями. Автобус зупинятиметься в різних містах України, щоб зустрітись з «героями доріг» - простими українцями, які, завдяки відповідальному водінню, є справжнім прикладом для наслідування для кожного з нас», – сказав Фредрік Весслау.


Чекаємо «автобус-привид» і на дорогах Полтавської області!Автор: Юлия Волынская Источник фото: ГУ НП

Комментарии: 1

374
12 ноября 2018 09:50

Мдаа,чё только не придумают чтобы отмыть деньги.Выпустить такое чудо на дорогу-это создавать аварийную ситуацию,отвлекая внимание и т.д.

 

А бабки будут креститься при виде этой акции joy


+13
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх