Суд обязал полицию открыть дело относительно финансирования празднования Дня города в Кременчуге

9.01.2018, 11:39 Переглядів: 5 943

 

Представитель полиции в суд не явился

Суд обязал полицию открыть дело относительно финансирования празднования Дня города в Кременчуге. 9 января Автозаводский районный суд принял соответствующее решение. Заявление о возможном правонарушении в полицию сделала Лариса Гориславец, координатор антикоррупционных проектов. Полиция уголовное производство не открыла. Активистка от имени ГО "Европейский клуб" оспорила бездействие правоохранителей в суде. 9 января на заседание суда представители правоохранительного органа не явились.


Как ранее сообщал «ТелеграфЪ», активисты, на основании открытых данных, выявили информацию, которая, по их мнению, свидетельствует о растрате бюджетных средств (ч. 5 ст. 191 Уголовного кодекса Украины).

 

Автор: solod

Підтримай Кременчуцький ТелеграфЪ

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

ВІДКРИТИЙ ДОСТУП:

Закон «Про доступ до публічної інформації» зобов'язує владу публікувати фінансову звітність, інформацію про закупівлі, про вільні земельні ділянки, оренді комунальних приміщень, про прийняті рішення, проекти. Це дає можливість кременчужанам контролювати владу, використання нею бюджетних коштів – наших з вами грошей, сплачених у вигляді податків.

Всупереч закону, частина інформації залишається закритою або публікується на сайті Кременчуцької міської ради з порушенням термінів. Ми хочемо домогтися, щоб влада неухильно дотримувалася закону. І будемо розповідати про те, що від нас намагаються заховати.

Кампанію «Відкритий доступ» у 2016-2017 роках журналісти реалізовували за підтримки МЗС Чехії у рамках програми Transition, неурядової організації NESEHNUTI і ГО «Європейський клуб».

Координатор проекту в «Кременчуцькому Телеграфі»:
Тетяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте також:Свіжий випуск

№ 21 від 26 травня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх