Влада Кременчука проектує новий сквер поряд з ринком Холода на Раківці

27.01.2016, 14:52 Просмотров: 3 448 Комментариев: 5

Влада Кременчука проектує новий сквер поряд з ринком Холода на Раківці

Близько 3 млн грн – у таку суму попередньо оцінюється вартість нового об’єкта, який поспіхом взялися проектувати.

Не встигла міська влада закінчити вже розпочату реконструкцію парків, завершити музей, а в нового мера і його команди вже з’явився новий проект – облаштування бульвару і скверу в районі будинку на вул. Манагарова, 1.

 

15 січня виконком своїм рішенням делегував комунальному підприємству “Кременчуцьке міське управління капітального будівництва” (УКБ) функції замовника об'єкту з реконструкції та благоустрою бульвару. УКБ доручили виконати експертизу робочого проекту (отже, він вже існує?), виконати роботи та здати об'єкт в експлуатацію.

 

Рішення виконкому можна скачати тут.

rshenya-vikonkomu.doc [14,5 Kb] (cкачиваний: 24)

 

Найцікавіше, що йдеться про ділянку, яка прилягає до ринку «Крюків’янка» на Раківці і зараз знаходиться в користуванні ТОВ "Кременчуцька торгова гільдія". Це торговельне підприємство й побудувало там ринок. Виникає резонне питання, як будувати за бюджетні кошти на землі, яку орендує бізнес? Додатковим рішенням на сесію з'явився проект про поділ земельної ділянки — ту частину, яка призначалася під благоустрій, «Кременчуцька торгова гільдія» повертає в запас земель міста (на плані фона позначена штриховкою). Але рішення сесії ще не прийнято — сесія відбудеться 2 лютого. Натомість УКБ вже фактично отримало команду будувати на землі, яку орендує комерційна структура. Звідки ж такий поспіх? І звідки взявся сам проект?

 

Влада Кременчука проектує новий сквер поряд з ринком Холода на Раківці

 

Донедавна ТОВ “Кременчуцька торгова гільдія” керував Євген Холод, який був депутатом міської ради, а нині обраний до обласної ради і працює заступником голови Полтавської обласної ради. За даними ЄДР, станом на 27.01.16 р. кінцевим бенефіціарним власником ТОВ “Кременчуцька торгова гільдія” і зараз є Холод Євген Миколайович. За нашою версією, поспіх влади пов'язаний саме з тим, що за цим підприємством, якому, безумовно, потрібен благоустрій біля ринку (за бюджетні кошти), стоїть впливовий депутат облради. 

 

Ескізний проект благоустрою бульвару зі сквером, як виявилося, Євген Холод і подарував місту — тобто він заздалегідь визначився, що саме хотів би бачити біля свого ринку. Пресі проект не показали – він лежить у кабінеті мера, який зараз хворіє. Але в проекті є черговий фонтан — принаймні, про це говорили на останньому засіданні депутатської земельної комісії. Втім, віце-мер Дмитро Кравченко заявив “Телеграфу”, що сквер проектуватимуть заново, а якщо фонтан там і буде, то не за бюджетні кошти. 

 

- Цей проект подарував Євген Холод, ще при Олегу Бабаєві. Проект настільки помпезний, що ми не вкладемося і в 10 млн грн. Тому я кажу: давайте без фонтанів. Євген Миколайович вважає, що треба робити нормально, з фонтанами. Ми йому говоримо: не «потягнемо» по коштах. Тоді він каже: «Фонтан я подарую». Ми спіймали його на слові – добре, нехай подарує місту фонтан, - коментує віце-мер Дмитро Кравченко.

 

Дмитро Кравченко каже, що сквер буде не таким помпезним, як у подарованому проекті. Планується зона відпочинку для мам з дітками, доріжка для велосипедистів та скейтбордистів, алея озеленення. Кошти на новий сквер планують закласти вже на цей рік.

 

Якою є перспектива інших міських довгобудів? Про це читайте в друкованій версії "Телеграфа", у свіжому номері, який вийде завтра, 28 січня.

Теги:

Комментарии: 5

526
27 января 2016 15:23

почему слугам народным можно благоустраиваться за счет государства ? схемы .и всё все понимают но ничего не могут сделать.

0
4 769
27 января 2016 15:33

А хто знає, сесія буде 2-го лютого?

0
1 430
27 января 2016 18:02

Когда любой из предпринимателей хочет построить магазин, кафе или что нибудь ещё, он обязан заплатить в бюджет города сумму равную до 10% от полной стоимости возводимого объекта.
Тоесть если ваш магазин чиновники оценят в 100 000 долларов, то на так называемое "развитие города" вы должны заплатить 10 000 долларов (эквивалентно, естественно) "помощи городу".
Представляю сколько стоит новый рынок Холода на Раковке...
И если от этой стоимости взять 10%, то получится не один миллион гривен.
Помнится мне, при Глухове, депутаты проталкивали предложение разрешить пану Холоду вместо, ОБЯЗАТЕЛЬНОГО для всех простых предпринимателей, десяти процентного взноса на развитие города, облагородить за свои деньги прилегающую к данному рынку территорию.
Вот только не помню приняли это решение депутаты или нет.
Если всё таки разрешили Холоду, вместо обязательного взноса, засчитать облагораживание прилегающей к рынку территории, то теперь получится так, что Холод и обязательный взнос не заплатил и прилегающую к рынку территорию хочет за бюджетные денежки обустроить.
Кстати, фонтан, Холод тоже обещал за свои деньги, в счёт обязательного взноса, построить. Так что ни какой это не подарок щедрого пана Холода, а то что он обязан был сделать.

0
0
27 января 2016 19:02

Цитата: КАПУША
А хто знає, сесія буде 2-го лютого?

Вроде собирались на 9 переносить, но ещё неизвестно

0
0
27 января 2016 19:24

Хех, только прочитал заголовок статьи, сразу догодался - автор Донченко. Тут и так все понятно, победила на выборах команда Бабаева - решают свои вопросы, если бы победила команда рыгоналов - решали бы свои вопросы. Мое мнение главное чтобы городу польза была.
Кстати хочу добавить по поводу состояния дорог - плевался на Малецкого что плохо почищены и местами застревал на своей легковушке, а сегодня был в ПОЛТАВЕ и я в ШОКЕ, основные магистрали там почищены как у нас окраина города, везде каша, во дворах полный абзац. Вот и сравнение(

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх