Батальйонно-тактична група «Кремінь» святкує першу річницю

31.12.2015, 08:30 Переглядів: 5 598

Перед новим 2015-м роком була підписана директива про стврення БТГр «Кремінь»

31 грудня 5 батальйонно-тактична група «Кремінь» високомобільних десантних військ (ВДВ) відзначає першу річницю.

 

Директива про створення батальйонно-тактичної групи «Кремінь» підписана начальником Генштабу ЗСУ 31 грудня 2014 року. Місцем її формування було визначено Кременчук, через що нова військова частина отримала найменування «Кремінь».

 

За інформацією майора Віктора Крука, реальне формування військової частини почалося на початку березня 2015 року. Тоді військовослужбовці, призвані в ході проведення 4-ї хвилі мобілізації, пройшли допідготовку у навчальних центрах ЗСУ за своєю спеціальністю. Формування частини проходило на 37-му загальновійськовому полігоні ВДВ, який знаходиться у Житомирській області.

 

Протягом березня-червня 2015 року військова частина поповнювалася особовим складом, технікою та озброєнням, проводилася допідготовка по військовим спеціальностям, зокрема стрільби з різних видів озброєння, тактична, парашутно-десантна підготовка тощо, що завершилося бойовим злагодженням підрозділів та 5 БТГр. У червні 2015 року комбінованим способом (військовими ешелонами та автомобільними колонами) 5 БТГр висунулася до місця постійної дислокації частини у зону проведення АТО – м. Миколаївка Донецької області (сектор «С»).

 

У червні 2015 року 5 БТГр увійшла до складу 81-ї окремої аеромобільної бригади (ППД – м. Дружківка).

 

З липня особовий склад 5 БТГр виконує бойові завдання з утримання лінії оборони на рубежі зіткнення з російсько-терористичними військовими формуваннями, супроводженню мобільних груп у боротьбі з контрабандою та інші.

 

Наразі розглядається можливість зміни дислокації частини з міста Миколаївка на місто Святогорськ Донецької області.

Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх