Пробне ЗНО в 2017 році обійдеться школярам у 120 гривень

30.11.2016, 15:30 Просмотров: 1 848

Пробне ЗНО в 2017 році обійдеться школярам у 120 гривень

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначились із вартістю пробного ЗНО у 2017 році

Цьогоріч пробне зовнішнє незалежне оцінювання з одного предмета коштуватиме 120 гривень. Інформація про це з'явилась на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти

 

Кременчужани під час пробного ЗНО матимуть змогу ознайомитися із процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які виконуватимуть учасники ЗНО під час основної сесії тестування.

 

Участь у пробному ЗНО зможуть взяти лише зареєстровані особи. Реєстрація учасників триватиме з 10 до 31 січня 2017 року на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня. Тестування з інших предметів, зокрема, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов буде проведено 8 квітня. Відповідно, учасник пробного ЗНО матиме можливість скласти один або два пробних тести - українську мову і літературу та один предмет за вибором.

 

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

 

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде виданий тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

 

Нагадаємо, що минулого року вартість пробного ЗНО з одного предмета становила 111 грн.

Автор: Руслана Горгола Источник фото: пятачок.dp.ua
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх