Кременчужани, хочете «Доступ до правди»? Приходьте!

21.11.2016, 16:45 Просмотров: 2 568 Комментариев: 1

Кременчужани, хочете «Доступ до правди»? Приходьте!

22 листопада представники всеукраїнського проекту «Доступ до правди» завітають до Кременчука, щоб поспілкуватися з приводу доступу громадян до публічної інформації.

Сайт «Доступ до правди» (ГО «Центр UA») продовжує цикл зустрічей в регіонах України. Мета таких зустрічей - розпочати діалог між представниками місцевих органів влади, активістами, журналістами для вироблення механізму поліпшення доступу громадян до публічної інформації.

22 листопада представники проекту «Доступ до правди» завітають до Кременчука в рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Журналістів, активістів та усіх, кому цікава тема доступу до інформації, запрошують на зустріч за участю представників органів місцевої влади.

 

Коли: 22 листопада, о 13.00

Де: приміщення міської ради на площі Перемоги, 2 (сесійна зала)

Планується обговорити такі теми:

  • Доступ до публічної інформації – інструмент створення нових стосунків між владою і громадою;

  • Громадська журналістика і доступ до публічної інформації;

  • Відповідальність за ненадання інформації;

У обговоренні візьмуть участь:

  • Наталка Соколенко, журналіст, “Громадське радіо”;

  • Антон Іванов, громадський активіст, “Доступ до правди”;

  • Христина Буртник, юрист, Центр демократії та верховенства права;

  • Представники місцевих органів влади, громадські активісти, журналісти.

Під час зустрічі (в холі перед сесійною залою) відбуватиметься презентація виставки постерів спеціальної теми “Корупція – це…” .4-го Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни».

 

Довідка:

Проект «Доступ до правди» було започатковано у 2014 році. В рамках проекту було створено однойменний онлайн ресурс, який дозволяє громадянам відправляти запити на публічну інформацію. З моменту створення, за допомогою сайту Доступ до правди було надіслано більше 15 500 запитів на публічну інформацію. На даний момент сайт є найбільшою в Україні базою розпорядників публічної інформації

Міжнародний конкурс «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» було засновано у 2011 році. Він поєднує активізм та різного роду креативні практики. Традиційно на конкурс приймаються роботи, тематично пов’язані із захистом свободи слова, доступу до публічної інформації, протидії цензурі, а також присвячені спеціальній темі року. У 2016 році такою темою стала «Корупція – це…».

ХІІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в Кременчуці реалізується Кременчуцьким інформаційно-просвітницьким центром «Європейський клуб».

Теги:

Комментарии: 1

374
18 ноября 2016 19:52

Ок. Я знаю. У меня есть информация, что президент П., как и президент К., как и президент Я., как и президент К. (уж простите за мой слог) - воры. 

Кроме того, эта информация есть у некоторого количества населения, как и у меня.

Вопрос. Что мне с ней делать-то? С информацией? Или, может, ГО «Центр UA» предоставит мне и всем желающим убедительные средства для донесения этой информации к вышеперечисленным? Ну, те, с оптикой на планке которые?

Или просто - поговорить?


+3
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Открытый доступ:

Закон «О доступе к публичной информации» обязывает власть публиковать финансовую отчетность, информацию о закупках, о свободных земельных участках, аренде коммунальных помещений, о принятых решениях, проектах. Это дает возможность кременчужанам контролировать власть, использование ею бюджетных средств — наших с вами денег, уплаченных в виде налогов.

Вопреки закону, часть информации остается закрытой или публикуется на сайте Кременчугского горсовета с нарушением сроков. Мы хотим добиться, чтобы власть неукоснительно соблюдала закон. И будем рассказывать о том, что от нас пытаются спрятать.

Кампанию «Открытый доступ» журналисты реализуют при поддержке МИД Чехии в рамках программы Transition, неправительственной организации NESEHNUTI и ОО «Европейский клуб».

Координатор проекта в «Кременчугском Телеграфе»:
Татьяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте также:Вверх