Згадаємо шкільні часи: 9 листопада кременчужан запрошують написати радіодиктант

9.11.2016, 10:30 Просмотров: 1 241 Комментариев: 1

Згадаємо шкільні часи: 9 листопада кременчужан запрошують написати радіодиктант

Захід розпочинається 9 листопада об 11.00 на Першому каналі Українського радіо

9 листопада, у День української писемності та мови, кременчужан запрошують залучитися до написання Всеукраїнського радіодиктанта національної єдності. Як повідомляє «Українське радіо», акція має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Для того, щоб стати учасником, окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку, радіоприймач, комп‘ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет.

 

Об 11 годині на Першому каналі Українського радіо почнеться годинна радіопрограма, присвячена акції: йтиметься про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучить власне текст.

 

Пряма трансляція ТУТ.

 

Диктуватиме доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко.

 

За умовами акції, ви можете надіслати диктант на перевірку на Українське радіо. Для цього можна скористатися звичайною поштою або електронною.

 

Паперові листи треба надсилати на адресу Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001; електронні – rd@nrcu.gov.ua.

 

У випадку паперових версій, перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада (за поштовим штемпелем). Електронні листи мають містити відскановані чи сфотографовані копії написаних від руки диктантів і бути надісланими не пізніше 12.00 10 листопада.

 

Для тих, хто не встиг до початку диктанту, 9 листопада після 12.00 шукайте запис проекту на сайті Українського радіо у розділі "Архів".

 

Підбиття підсумків і урочистий фінал акції чекайте в грудні.

 

Долучайтеся до сторінки радіодиктанту у Facebook: www.facebook.com/dyktant

Теги:

Комментарии: 1

3 703
9 ноября 2016 10:59

І знову народ відволікають різною фігньою! Яка різниця, якою мовою я буду спілкуватися. Спочатку налагодіть життя людей, щоб закінчилася оця безглузда війна на Сході, щоб кожна родина мала змогу заробляти таку зарплатню, щоб можна було і прохарчуватися, і за квартиру заплатити, і достойно лікуватися , відпочивати, вчитися!!! От тоді вже можна й усе інше придумувати! А, то з голим та засраним гузном, зате - українським. Це не патріотизм..

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх