Пенальті не врятували «Нікополь-НПГУ» від тиску «Кременя»

5.11.2016, 15:30 Переглядів: 3 319

Кременчуцька команда повертається на лідируючі позиції

5 листопада футбольний клуб "Кремінь" перемагає "Нікополь-НПГУ" на останніх хвилинах. Матч закінчився з рахунком - 2:3.

У першому таймі лідери другої ліги не показали змістовного футболу, оскільки кременчужанам, перш за все, довелося пристосовуватися до газону, якість якого не радувала. Про це повідомляє

Протистояння виглядало рівним, але господарям вдалося скористатися однією зі своїх рідкісних атак, повівши в рахунку. Воронін у верховій боротьбі заробив пенальті, який реалізував Махнєв - 1:0.

У перерві Сергій Ященко вніс корективи в гру Кременя, націливши свою команду на спрощену гру - показувати на такому полі яскравий футбол навряд чи було можливим. Гості дуже швидко перебудувалися, і перша половина другого тайму пройшла з тотальним перевагою кременчужан. Зрівняти результат вдалося Козлову, до якого відскочив м'яч після боротьби у штрафному майданчику - 1:1.

Дуже скоро в схожій ситуації відзначився Піскун, який вивів Кремінь вперед - 1:2. Гості були просто зобов'язані забивати і ще хоча б два-три голи, але відмінну гру демонстрував Петриченко. У кількох епізодах і самі кременчужани не кращим чином розпоряджалися м'ячем. Ближче до закінчення поєдинку команда Григорія Варжеленко все ж вирівняла гру, і вже в кінцівці знову пенальті заробив Воронін. З 11-метрового удару знову точний був Махнєв - 2:2.

Грати залишалося не так вже й багато часу, але Кремінь знайшов в собі сили вирвати перемогу. Нікополь-НПГУ, якому за визнанням навіть самих господарів, нічиєї з лідером турніру було цілком достатньо, спробував вибудовувати атаки, щоб навіть вирвати перемогу, але замість цього нарвався на контрвипад. За словами Сергія Ященка, якраз по таких ситуацій можна оцінити характер і холоднокровність колективу. Вже на четвертій компенсованій хвилині з гущі футболістів м'яч відскочив до Козлову, який тут же переправив його в сітку - 2:3.

"Нікополь-НПГУ" - "Кремінь" - 2:3

Голи: Махнєв 40(п), 87(п) - Козлов 70, Піскун 75, Козлов 90+4

Нікополь-НПГУ: Петриченко, Литвяк, Дегтярьов, Махнєв, Таряник, Росляков (Кренько, 60), Кірєєв, Вакулінский, Шестипалов, Михальчук (Шарай, 78), Воронін (Косиненко, 90). Запасні: Харін, Сумцов, Гиберт. Головний тренер: Григорій Варжеленко.

Кремінь: Онопко, Бичков, Ентін (Тимченко, 60), Курелєх, Кунєв, Піскун (Сидоренко, 70), Горват, Сторчоус, Кошадзе (Тєртишний, 80), Скоцький, Козлов. Запасні: Лєнчінков, Пільтенко, Москалик. Головний тренер: Сергій Ященко

Арбітр: Дмитро Денисюк (Київська обл.)

Асистенти: Олександр Беркут (Сімферополь), Віталій Сукравцев (Бердянськ, Запорізька обл.)

Резервний арбітр: Дмитро Кузовлев (Запоріжжя)

Інспектор: Валерій Лисакевич (Харків)

Турнірна таблиця станом на 7 листопада

Лише один день одеська "Жемчужина" очолила турнірну таблицю. Після перемоги над "Нікополем-НПГУ" "Кремінь" повернувся на перше місце.

«Тепловик» - пропускає тур

8 листопада "Кремінь" пропустить 18 тур. 13 листопада підопічні Сергія Ященка зіграють в Одесі проти місцевої "Жемчужини", яка в останніх турах додала обертів і зараз є одним з лідерів чемпіонату. А 19 листопада "Кремінь" зіграє останній матч перед зимовим міжсезонням.