Перестрибнути все: неймовірний виступ українського данкера

1.11.2016, 12:30 Переглядів: 2 895

Вадим Поддубченко виграв конкурс кидків зверху на етапі світового туру ФІБА 3x3, закинувши м'яч у корзину у польоті через двох людей на мотоциклі

28 жовтня 23-річний українець Вадим «Міллер» Поддубченко виграв конкурс слем-данків (кидків зверху) на етапі світового туру ФІБА 3x3 в Абу-Дабі. Про це спортсмен написав на своїй сторінці у Facebook, додавши захоплююче відео свого виступу.

Вадим вразив місцеву публіку серією потужних данків. Одним з показових данків українця став кидок через двох людей на мотоциклі.

У фінальному раунді данкер переграв американця Дага Андерсона. Найцікавіше, як завжди, в кінці;) :

Також варто відзначити, що для Вадима Поддубченко це вже другий тріумф на данк-контесті в рамках світового туру. Нагадаємо, що на початку серпня в Празі він виграв у 4-кратного чемпіона за кидками зверху поляка Рафала Ліпінскі.

Жовтень видався успішним місяцем для українських данкерів. У середині жовтня в рамках чемпіонату світу ФІБА 3x3 у Китаї переможцем конкурсу слем-данків став Дмитро Кривенко.

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: fbu.ua Відео: Федерація баскетболу України, FIBA3x3 Джерело відео: youtube.com