Кременчужанці вручили медаль із зображенням національного героя Литви

27.10.2016, 08:34 Просмотров: 1 461

Кременчужанці вручили медаль із зображенням національного героя Литви

Литовські делегати вручили нагороду заступнику директора з виховної роботи колегіуму №25 Тетяні Антонівні Лобан

13 жовтня представники литовської делегації нагородили заступника директора з виховної роботи колегіуму №25 Тетяну Лобан медаллю за активну волонтерську діяльність.

 

Почесна литовська делегація, яка знаходилася в Кременчуці з дипломатичною місією, прибула до колегіуму напередодні Дня захисника України, щоб ознайомитися з навчальним закладом та вручити медаль із зображенням литовського національного героя Адольфаса Раманаускаса, очільника добровольчого руху спротиву комуністичній окупації в період 1040-1957 роки, працівниці колегіуму.

 

Литовці відмітили високий рівень патріотичного виховання в колегіумі №25 та значну волонтерську підтримку Української Армії.

 

У навчальному закладі діє патріотичний проект «Армія – з народом, народ – зі своїм військом», у рамках якого діти підтримують тісний контакт із воїнами-захисниками: малюють, пишуть листи, направляють валентинки.

 

За словами директора колегіуму Тетяни Москалик, у навчальному закладі приділяють особливу увагу вихованню патріотизму, національної свідомості, відповідальності за майбутнє України.

 

Кременчужанці вручили медаль із зображенням національного героя Литви

Автор: Руслана Горгола Источник фото: колегіум №25
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх