Кременчужанам, що оформлять субсидію до грудня, «комуналку» за жовтень-листопад компенсує Уряд

21.10.2016, 11:07 Просмотров: 3 011 Комментариев: 1

Кременчужанам, що оформлять субсидію до грудня, «комуналку» за жовтень-листопад  компенсує Уряд

Також, у разі подання заяви на призначення субсидії протягом трьох місяців з моменту підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, субсидія призначається з дати підвищення тарифів

Тим сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги. Буде також компенсовано витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду, повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики України.

 

Незалежно від виду опалення - централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне – у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна допомога Уряду буде призначена з початку опалювального сезону. Тобто держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці.

 

Крім того, у разі подання заяви на призначення субсидії протягом трьох місяців з моменту підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, субсидія призначається з дати підвищення тарифів. Тобто, якщо у жовтні змінюється тариф на один з видів послуг, наприклад холодне водопостачання та водовідведення, субсидія буде призначена з 1 жовтня, навіть якщо звернення надійде значно пізніше, скажімо у грудні.

 

Відповідне рішення зафіксовано у постанові Кабінету Міністрів України №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

 

Рішення про дату початку (закінчення) опалювального періоду приймають виконавчі органи сільської селищної, міської ради або місцеві держадміністрації. Нагадаємо, що у Кременчуці тепло у батареї дали 12 жовтня.

 

Автор: Руслана Горгола Источник фото: burshtynnews.com
Теги:

Комментарии: 1

4 735
4 ноября 2016 15:00

Ъ, а чому ніхто ніде не пише про скажене підвищення тарифів на опалення?

[Писали ще влітку. Детальніше про розбір платіжок, що надійшли - найближчим часом. Адміністрація]

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх