Кожен п'ятий маленький кременчужанин має проблеми з зором

12.10.2016, 08:31 Просмотров: 1 650 Комментариев: 2

Кожен п'ятий маленький кременчужанин має проблеми з зором

Скільки можна дітям сидіти перед комп'ютером та телевізором

Проблеми з зором має кожен п'ятий кременчужанин віком до 17 років. Про це розповіла лікар-офталмолог Олена Горбаченко. З 30 тисяч зареєстрованих кременчужан віком до 17 років - 720 перебувають на диспансерному обліку з проблемами зору. З них 30 інвалідів по зору.

 

Кожен п'ятий маленький кременчужанин має проблеми з зором

 

За її словами, серед школярів останнім часом спостерігається збільшення патологій зору. Серед найбільших звернень далекозорість, короткозорість й астигматизм. Медики пов'язують таку тенденцію зі збільшенням проводження часу за комп'ютером.

 

Близько 80% патологій можна запобігти, якщо проводити профілактику та вчасно звернутися до фахівців.

 

Перший плановий огляд дитини має проводитися в один-два місяці від народження. Основною його метою - виключення вроджених патологій, таких як вроджена катаракта, глаукома, злоякісні пухлини сітківки.

 

Другий плановий огляд у 6-8 місяців. У цьому віці можна точно установити такі діагнози як косоокість, часткова атрофія зорового нерву. Третій плановий огляд у 12 місяців. Якщо батьки помітили виділення з очей, сльозотечу, почервоніння, косоокість, якщо не відкриваються оченята, або дитина не реагує на рух предмета, то невідкладно звертайтеся до лікаря.

 

Офтальмологи не рекомендують дітям до 2-х років перегляд телепередач. Сенс того, що відбувається на екрані вони не розуміють, телевізор сприймають як гучну іграшку, а м'язи очей дитини не готові до такого навантаження.

 

Кожен п'ятий маленький кременчужанин має проблеми з зором

Пацієнт Данило, який швидко називаєте літери вказані лікарем 

 

Домашнє заняття для дітей 1-2-х класів мають продовжуватися не більше 1,5-2 годин, 3-4-х класів не більше 2-х годин. Для старшокласників не більше 3,5-4 годин.

 

Лікарі-офтальмологи рекомендують дітям проводити час за комп'ютером:

- для дошкільнят - 10-15 хв

- молодших школярів - 20 хв

- учнів середніх класів - 40 хв

- для старшокласників - 1 год

 

З обов'язковими 10-15 хв перервами.

 

Кожен п'ятий маленький кременчужанин має проблеми з зором

Артем та Світлана Мартинові вирішили перевірити зір. За словами мами, з дитиною намагаються більше гуляти та менше сидіти за комп'ютером

Теги:

Комментарии: 2

730
12 октября 2016 11:32

с 17 лет за ПК, сменил уже кучу мониторов от ЭЛТ монитора и LCD с TN матрицей до IPS матрицы, мне 30 лет и зрение 100%. Может я не правильно что то делаю? Может проблемы со зрением не от монитора, а от неправильного сидения за ПК или чтения книг в неправильном положении? Сейчас то сижу за ПК меньше но когда учился залипал долго. За частую читаю с телефона разные статьи, телефон также с ips дисплеем 5.5 дюймов.
По работе приходится настраивать разные устройства и я заметил что школьникам за частую покупают дешевенькие планшеты с TN матрицей на которые я смотреть то толком не могу, после настройки такого гаджета у меня глаза начинают болеть, может от сюда также ростут ноги. Покупайте своим детям устройства с хорошим дисплеем.

0
3 703
12 октября 2016 17:58

постукай по дерев,яному дрючку, бо зурочиш себе, Хвалько.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх