Захотілось поплести? Приходьте!

22.11.2016, 13:01 Просмотров: 12 322

Захотілось поплести? Приходьте!

Необхідна допомога у плетінні маскувальних сіток, які так необхідні нашим бійцям на Сході

У зв'язку з погіршенням погодніх умов плетіння маскувальних сіток українським захисникам переносять у затишне та тепле місце. Тепер охочі кременчужани можуть долучитися до доброї справи у центральній бібліотеці ім. М.Горького. 

 

Необхідні руки для нарізання тканин, які використають для плетіння маскувальних сіток військовим. Спільно з "Телеграфом" відділ абонементу Центральної бібліотеки ім. М. Горького приймає бажаючих за адресою: вул. Соборна (раніше Леніна), 11. Волонтерам необхідна допомога для плетіння маскувальних сіток військовим.

 

 

Захотілось поплести? Приходьте! 

 

Час роботи:

з понеділка до четверга - 10.00 - 19.00

п'ятниця та неділя з 10.00 до 18.00

субота - вихідний

 

Телефон для довідок Дар'я: 096-123-50-35

 

Також для плетіння маскувальних сіток і халатів необхідні тканини білого кольору та кольорів “хакі”. Їх можна принести до бібліотеки або у редакцію ВД “Приватна газета” (вул. Шевченка, 50А).

 

- Плетіння сіток у нас вже стало родинною справою. Матусі ріжут стрічки, хто вдома (як у Катерини), хто поряд з нами (як у Марини). Чоловіки підтримують. А вони, ці розумниці-красуні, плетуть, наче все життя тільки цим і займалися! Швиденько в'яжуть стрічки, встигають і посміятися, і новини обговорити, і порадити фільм переглянути, і про "своє жіноче" потеревенити. Такий собі чи то клуб для хунти, чи то спілка впертих бандерівців, але ж - щонеділі + сітка! Ось такі вони, незвичайні, незбагнені, несподівані й дуже щирі,- говорить Ірина Опритова.

 

Захотілось поплести? Приходьте!

Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Помощь военным:

Акция "Телеграфа" в помощь украинским военнослужащим. Мы призываем кременчужан оказать посильную помощь нашим солдатам. Деньги, продукты и вещи нужно приносить в приёмную издательского дома "Приватная газета" по адресу: ул. Шевченко, 50-А. Телефон для справок: 097-210-32-00 (Иван).Вверх