Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 02.07.2020 08:50
Підтверджені:
Україна45887
Кременчук119
Хворі:
Україна24649
Кременчук7
Одужало:
Україна20053
Кременчук108
Померло:
Україна1185
Кременчук4

Як кременчужанка вночі ледь пішки через міст на поїзд не пішла

26.09.2016, 12:01 Переглядів: 7 944 Коментарів: 17

Як кременчужанка вночі ледь пішки через міст на поїзд не пішла

Жінка заздалегідь замовила таксі на конкретний час, щоб доїхати на вокзал та потрапити на потяг, але у зазначену годину «машинки в її районі не виявилось»...

26 вересня на сервісі електронних петицій мерії з'явилось нове звернення до мера Кременчука Віталія Малецького з вимогою «звернути увагу на роботу таксопарків нашого міста».

 

Ініціювала збір підписів під такою пропозицією Валентина Зирянова. Звична, останнім часом, для Кременчука ситуація, коли замовлене таксі не приїжджає через брак машин, ледь не коштувало їй запізнення на потяг.

 

Як кременчужанка вночі ледь пішки через міст на поїзд не пішла

 

У тексті петиції жінка емоційно описала ситуацію, що з нею склалася, при чому настільки детально, що у зазначені 2000 знаків помістилася лише її третина. Повний текст петиції жінка прислала нам у Соціальних мережах:

 

«На 16.09.2016р. в мене була призначена консультація офтальмолога в клініці ім. Гіршмана м. Харків. Квиток на потяг було придбано на 16.09.2016р. на 4.27 год. Ввечері (приблизно о 18-19 год.) я зателефонувала на службу такси "Еталон" з проханням подати таксі на 3.30 год. з перевезенням на вокзал. Заявку в мене прийняли і сказали, що зателефонують. О 3-й годині ночі мені зателефонували з прихованого номера, і автовідповідач мені повідомив, що в нашому районі автомашин немає. Я в паніці стала телефонувати в службу "Еталон", але мої дзвінки відхиляли. Через декілька спроб додзвонитись, нарешті мій дзвінок прийняли і спокійно відповіли, що машин в нашому районі немає. На моє панічне: "Ви, що смієтесь, в мене о 4-27 відходить потяг, я замовляла таксі вчора ввечері" мені відповіли: "Коли б ви не замовляли, ми все одно починаємо шукати таксі за пів години до заявленого часу, у Вас є ще 20 хвилин, Вам повторити заявку?" "звісно повторити" сказала я і не чекаючи результату, зателефонувала на 646. Там заявку зразу прийняли. Я трохи заспокоїлась. Через декілька хвилин мені з чистою совістю знову зателефонували зі скритого номеру "Еталон" і автовідповідач знову повідомив, що машин немає. Через 1-2 хвилини прийшла смс з номера 646, я подумала, що сповістили номер машини, але і тут була відмова: "Вибачте, у Вашому районі немає вільної машини. Спасибі за дзвінок". Я зробила спробу зателефонувати ще по деяким номерам таксі, але мені відповідали, що в Крюкові машин немає, або, взагалі, номери не відповідали. У зятя машина не працює. В 3-35 я вибігла на вулицю в надії знайти хоч би який транспорт, але вулиця пуста і жодної машини. Бігти пішки через міст, а там ще й до вокзалу - я вже не встигала та й самій серед ночі - небезпечно. Добре, що в племінника є машина і він стрімко зібрався і відвіз мене на вокзал - ледве встигли, а ранком йому на роботу.
 
До речі, місяцем раніше, племінник також зіткнувся з подібною ситуацією. Він з дружиною приїхали з відпочинку на потязі приблизно о 4-00 год. ранку. Цілу годину він дзвонив по всім номерам таксі і жодне не дало згоди їхати на Крюків. Таксист, який стояв біля вокзалу, також відмовився їхати на Крюків. Нічого не залишалось, як йти пішки з валізами на зупинку та чекати маршрутку. Колись зять їхав у відрядження і також, всі служби таксі відмовили везти з Крюкова на вокзал. Був змушений їхати на своєму авто і на весь день залишати його на вокзалі, ставити десь на платну стоянку часу вже не вистачало. А якщо немає родичів з авто і люди з валізами, або ще й з дітьми їдуть на відпочинок, на лікування, або просто до родичів у гості - що робити? Служби таксі беруть замовлення, не попереджаючи, що авто будуть шукати вночі за пів години до замовленого часу, знаючи наперед, що, особливо з Крюкова. таксі не буде і спокійно повідомляють про це, коли вже ніяким чином на потяг не встигнеш. Раніше такого неподобства не було. Наперед замовлене таксі приходило точно у назначений час.
 
Я не знаю на яких умовах дають дозвіл на діяльність служб таксі, але я вважаю, що у таких служб, які "хочу їду, хочу не їду" дозвіл на діяльність треба забирати. Навіщо такі послуги? Вдень, в крайньому випадку, можна скористатись маршруткою, які, слава Богу, ходять кожної 3-5 хвилин (хоч може і не дуже зручно з багажем та дітьми), а вночі послуги так підступно не надаються. Район Крюкова останнім часом приречений, навіть по Крюкову важко замовити таксі. Думаю, що таких випадків багато, та люди не знають куди звертатись, або не хочуть тяганини і на далі вирішують питання у другий спосіб, але це надалі, а якщо вперше?.....»

 

Зважаючи на це, Валентина просить міського голову розглянути дане питання, провести перевірки служб таксі і взяти на контроль їх діяльність, а через ЗМІ проінформувати, куди кременчужанам звертатись у схожих ситуаціях.

 

Якщо Вам робота кременчуцьких таксі також доставляє незручності, то підтримати ініціативу Валентини можна тут.

Автор: Руслана Горгола Джерело фото: livesaratov.com
Теги:
компанія «Інтера Люкс»

Коментарі: 17

3 371
26 сентября 2016 12:13

Значить таксисти добре заробляють і більше клієнтів їм не потрібно

2 0
858
26 сентября 2016 12:16

Я со службой 646 уже полгода не связываюсь, после того как он трижды меня подводили с подачей машины на время. А после того, как я с их диспетчером поругался по этому поводу меня и вовсе занесли в "черный список", и теперь любая моя заявка стала невыполнима. Жаловаться в их администрацию бесполезно.

1 0
2 161
26 сентября 2016 12:20

Я не эксперт, но по-моему ничего с этого роя не будет. Помните случай, когда на бывшей улице Советсткой Армии девушка на заднем сиденье такси погибла в ДТП? Как выяснилось тогда, в Кременчуге нет "Служб такси" а есть "службы оказывающие информационные услуги населению"...я не уверен, что это компетенция Малецкого регламентировать коммерческую деятельность таксомоторных служб

0 0
315
26 сентября 2016 12:22

Много таксистов работают в нескольких службах одновременно, соответственно если он ушел спать, то машин не хватает. Сам был в похожей ситуации, но мне обещали машину через 15 минут, потом звоню обещают еще через 15, так после 40 минут вызвал другое.

0 0
587
26 сентября 2016 12:34

Да, с такси нужно что-то делать.Сейчас водители валяются в машине с телефоном и выбирают удобные им заказы. Зато тебя в черный список заносят аж бегом.

0 0
579
26 сентября 2016 12:34

Сейчас таксисты налетят. Расскажут, как им жить тяжело! )))

0 0
2 334
26 сентября 2016 12:36

Как Вы все не понимаете что в городе Кременчуг нет таксомоторного парка. Есть служба которая продаёт информацию, а есть люди которые её покупают и всё. И допустим стоит машина в центре, а видит заказ Крюков-Центр то водитель не поедет иза того что ему просто это не выгодно. Люди привыкли ездить в такси за копейки и ещё требовать быструю подачу и тем самым убили такси. В работе может быть много машин но все они или на Раковке или на молодёжном и всё они стоят и ждут потому что пустым ехать себе в минус.

0 0
535
26 сентября 2016 13:57

Ну можно же договориться наверное с таксистом о двойной оплате?

0 0
4 811
26 сентября 2016 14:08

Цитата: Mr.Joker
Ну можно же договориться наверное с таксистом о двойной оплате?

Як? Замовлення ти робиш диспетчеру. Нещодавно був випадок, потрібно було таксі, подзвонила, сказали чекайте зараз смс-ку.. Через хвилин 10 передзвонюю - ой, а машинки ще нема і коли буде не знаю, чекайте, і взагалі, я щойно на зміну заступила, що ви од мене хочете.. Довелося хапати першого ж бомбілу і їхати за подвійну плату..

0 0
184
26 сентября 2016 14:29

В такси сейчас работать не очень выгодно, поэтому и выбирают заказы пожирнее, проехать меньше - заработать больше. А Малецкий действительно тут не поможет, всякие петиции бесполезны.
НА ВСЯКИЙ СЛУЧАЙ. Я НЕ ТАКСИСТ

0 0
0
26 сентября 2016 14:36

Дзвоните в таксі, Вам називають одну ціну, накидуєте 30% і машина приїде

0 0
773
26 сентября 2016 16:15

Цитата: КАПУША
Як?

Назбирайте приватних номерів таксистів. Вони досить часто мають власні "робочі" номери.

0 0
926
26 сентября 2016 16:41

срочно вводить uber, вон в Киеве таксисты вообще забастовки устраивают по этому поводу, сервис их этот за яйца взял, а я фиг ночью на молодежный уеду так как видите ли это спальный район и от туда таксист уже с заказом не уедет, потому заказы и не берут хотя стоят пустые и ждут заказ по центру и до пивзавода максимум. Твари.

1 0
100
26 сентября 2016 18:40

Uber в город или альтернативу.
Быстренько все начнут кланяться в ноги плательщику за услуги.
А мусор быстренько отсеется, хоть и повоняет, конечно, перед этим.

0 0
60
26 сентября 2016 20:13

**** - дороже на 30% чем у других и водители хамы! 2 раза поездила, и с меня хватило. Оправдания нет - взялись за работу,выполняйте.

БОЙКОТ ***!

0 0
4 131
27 сентября 2016 09:29

Да, був такий випадок, коли гість від мене в Київ мав на потягу їхати, зазделегіть замовили таксі, а вони відморозились. Пришлось батькові з будуна везти на своєму авто

1 0
0
29 сентября 2016 16:00

Вы думаете что таксист с Убером будет сидеть в 3-00 ночи на Раковке и ждать заказа на вокзал ? Гы-гы... А ведь раньше так не было. Просто лет 7 или 8 лет назад в городе появилось такси, которое заявило, что "...водитель наш компаньон, мы не заставляем его брать невыгодный заказ, когда хочет - тогда и работает " - реклама этого такси везде сейчас. Потом появилось еще одно такси, которое имело наглость писать на бигбордах и в "Приватке" о наборе водителей, где единственными документами значились только паспорт и права. А как же лицензия, а единый налог ??? А зачем - ведь диспетчерская находится в Кривом Роге, кто их там достанет из проверяющих органов ? Зато можно демпинговать , возить бомжей по 10 гривен. И чтобы заработать копейку в "Бомж-такси" , водителю конечно не выгодно гнать с центра на Раковку за клиентом. Вывод 1 - не пользуйтесь дешевым такси.Вывод 2 - будьте патриотами своего города, не вызывайте такси *(Комсомольск),*(Черкасы), * (Кривой Рог) - дайте возможность заработать диспетчерским службам и их сотрудникам в родном городе, ведь это еще и пополнение бюджета Кременчуга.

0 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх