Велосипедист з Кременчука Єгор Дементьєв завоював друге золото на Паралімпіаді

15.09.2016, 08:47 Переглядів: 5 481

Українець став чотириразовим чемпіоном Паралімпійських ігор. На фото праворуч тренер Віктор Дементьєв та чемпіон Єгор Дементьєв

14 вересня велогонщик з Кременчука Єгор Дементьєв став чотириразовим чемпіоном Паралімпійських ігор. Єгор, який виступає в категорії C5 виграв індивідуальну гонку на шосе.

Єгор Дементьєв проїхав дистанцію в 30 км за 36 хвилин 53 секунди. Кременчужанин випередив свого найближчого конкурента на 40 секунд.

Кохана дружина Єгора Наталія Дементьєва вболіває за чоловіка

Другим на шосе став австралієць Алістера Донохью. Лауро Чаман з Бразилії, поступившись на 44 секунди, став третім.

Нагадаємо, що в Ріо Дементьєв уже виграв одну золоту нагороду на треку.

А на Паралімпіаді 2012 у Лондоні Єгор Дементьєв завоював дві золоті медалі. Тоді він виступав у чотирьох дисциплінах: дві трекові та дві шосейні.