Необхідні кошти на лікування кременчужанки Гери Фоменко

20.07.2016, 12:25 Переглядів: 11 028

Необхідні кошти на лікування кременчужанки Гери Фоменко

Кременчужанка проходить лікування в Національному інституті раку в Києві

16-річна кременчужанка Гера Фоменка вдруге потрапляє до дитячого онковідділення для лікування рецидиву захворювання.

 

У 2012 році дівчина виявила пухлину. Після дослідження в обласній лікарні Геру направили в Національний інститут раку. Там поставили діагноз злоякісна пухлина, кременчужанку прооперували - видалили нирку. Через рік відбувся рецидив. На черговій перевірці виявили метастаз в області правої лопатки. З грудня 2015 року Гера знову поступила на лікування у відділ дитячої онкології Національного інституту раку.

 

На курс лікування  необхідно 27000 грн. На сьогодні спільними зусиллями зібрали близько 7 тисяч грн. Медикамент “Темодал”, на який збирали кошти, вже закупили.

 

Дякуємо кременчужанам за допомогу, ліки “Іринотекан” закупили. У Гери ропочався курс хіміотерапії. Дякуємо, що відгукнулися. 

 

Необхідні кошти на лікування кременчужанки Гери Фоменко

 

Станом на 29 серпня у Гери шостий курс хіміотерапії. На терапію коштів катастрофічно не вистачає.

 

- В четырнадцать принято страдать. Взрослые не понимают, сверстники, как ни крути, лучше тебя, а до конца учебы, будь она неладна, еще далеко. В четырнадцать всем хочется от жизни большего, хочется выделяться. В четырнадцать лет у Геры обнаружили злокачественную опухоль, удалили почку, провели три курса химиотерапии. Тогда же она закончила школу фотографии Евы Бардаевой. Среди ее работ выделяется черно-белая серия фотографий почти трехлетней давности. Лошади на снимках - загадочные и благородные, такие, какими она их видит. Люди тут на вторых ролях, зато на портретах они живые и искренние, даже в костюмах и под слоем макияжа. Возможно, это тоже потому, что она их такими видит.
 
В шестнадцать лет принято страдать. Возраст требует приключений, государство требует сдавать экзамены, а до первой работы с приличной зарплатой еще далеко. В шестнадцать лет Гера прошла еще три курса химии – в легком обнаружили метастазу. На очереди - МРТ и обследование всего тела, общей стоимостью примерно в 12 000 грн. У Геры есть первая любовь, дело по душе, планы на будущее и право на все это. Но последняя фотография в ее паблике датируется 20 января 2015 года, а так нельзя. Помочь Гере реализовать свои естественные права можно, отправив деньги.

 

Реквізити для допомоги: Картка Приватбанку № 5168742700127529 (Отримувач - Фоменко Гера Олександрівна).

 

Необхідні кошти на лікування кременчужанки Гери Фоменко
Необхідні кошти на лікування кременчужанки Гери Фоменко

Автор: Альона Душенко Джерело фото: donor.org.ua
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

Читайте також:Свіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх