Кременчужанка Аліса Бажукова провела ювілейний переможний бій

12.07.2016, 11:45 Переглядів: 5 307

Семеро кременчужан виступили на чемпіонаті України з тайського боксу та К1

З 7 по 10 липня у Харкові пройшов чемпіонат України з тайського боксу і К1. Найсильніші спортсмени України боролися в рингах під відкритим небом, в кращих традиціях тайського боксу. За інформацією прес-служби клубу "Боєць", на цьому чемпіонаті виступили семеро кременчужан.

Аліса Бажукова разом з тренером Сергієм Леоненко

Бажукова Аліса виграла чемпіонат в двох версіях та стала 10-разовою чемпіонкою України з кікбоксингу (бій був в абсолютній жіночій категорії з суперницею майже на 10 кг важчою) та 5-разовою чемпіонкою України з тайського боксу (перемога в першому раунді).

Максим Клад просто не залишав шансів на перемогу своїм суперникам. Максим став чемпіоном за версіями К1 і Муай Тай спорт.

Артур Галоян у важкому фінальному бою поступився своєму супернику на пару очок, і завоював друге місце. Артур став срібним призером України з тайського боксу.

Гнат Грінченко завойовував свої перемоги одноголосним рішенням суддів. "Маленький тигр" став чемпіоном України з тайського боксу та чемпіоном України з К1.

Олександр Шимків показав свої бої на дуже високому рівні та став чемпіоном України з тайського боксу.

Дмитро Міщенко завоював дві бронзи з тайського боксу та К1.

Владислав Бажуков поступився у фінальному бою більш досвідченому супернику і завоював срібло чемпіонату з тайського боксу.