Кременчуцькі веслувальники підкорили Ковель на байдарках та каное

9.07.2016, 15:12 Переглядів: 2 051

Олександра Манюк та Олександр Кучеров виступили на чемпіонаті України з веслування

5 липня в Ковелі завершився відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 615 спортсменів з усіх куточків України. Веслярі пройшли дистанції 200м, 500м, 1000м та 3000м (одинаки, двійки та четвірки).

За збірну команду Полтавської області виступили двоє кременчужан, яких підготували тренери з КДЮСШ-1 Полівара В.О. та Кравцова М.Д.

За результатами змагань Олександра Манюк в каное-одиночці завоювала «срібло» та «бронзу». Веслувальниця пройшла дистанції 200м, 500м та 1000м. На дистанції 200 та 1000 метрів Олександра Манюк фінішувала третьою, а на дистанції 500 метрів завоювала «срібло».

Олександр Кучеров з Кременчука та Артур Костенко, Сергій Черненко, Денис Яременко з Горішніх Плавнів виступили у байдарці четвірці. На двох дистанціях 500м та 1000м спортсмени зайняли 3 місце. Олександр Кучеров у двійці разом з Артуром Костенко на дистанції 3000 метрів прийшли лише двадцятими.