Кременчук прийняв велосипедистів-екстремалів

5.07.2016, 11:28 Переглядів: 2 542

Відбувся 2 етап Кубку України з велосипедного швидкісного спуску

3 липня під Кременчуком на Деївській горі відбудуться змагання 2 етапу Кубку України зі швидкісного спуску на велосипедах. Участь у змаганнях прийняли понад 100 спортсменів з різних міст України.

Кременчук представили 7 спортсменів з команди Stage Bike Park Team.

У категорії “юніори” кременчужанин Павло Головня завоював “бронзу” показав результат - 42,18 секунди. 5 місце у цій номінації посів Денис Калиш, а 10 місце - Микита Кучеренко.

Кременчужанин Віталій Кениг змагався у категорії “майстер”. Він посів 5 місце відставши від переможця на 6 секунд.

У найчисельнішій категорії “еліта” змагалися 37 спортсменів. Кременчужанин Сергій Бондаренко посів 30 місце з результатом 58,65 секунд.

Олександр Клевжиць та Іван Скачко у категорії “еліта” завоювали 5 та 8 місце відповідно.