«Срібний» фініш кременчужанки Ольги Ляхової у Швейцарії

9.06.2016, 10:30 Переглядів: 2 336

Кременчуцька спортсменка завоювала медаль на турнірі з легкої атлетики

6 червня Беллінцона (Швейцарія) приймала міжнародні легкоатлетичні змагання Gala dei Castelli.

Кременчужанка Ольга Ляхова цього сезону вже стартувала на дистанціях 400 і 800 метрів за клуб. У Швейцарії їй вдалося поліпшити свій найкращий результат сезону. 2:00,32 хв дозволили їй стати другою з бігу на 800 метрів.

Ольга Ляхова у Беллінцоні (Швейцарія)

Замок Кастельгранде, входить до складу трьох захисних споруд міста Беллінцона

Нагадаємо, що в кінці травня Ольга Ляхова завоювала весь комплект нагород на клубному чемпіонаті Європи у складі команди «Фенербахче».

28-29 травня у Мерсіні (Туреччина) відбувся клубний чемпіонат Європи з легкої атлетики. У складі турецького клубу «Фенербахче» в змаганнях взяла участь кременчуцька легкоатлетка Ольга Ляхова. Кременчужанка виборола комплект нагород: "золоту", "срібну" та "бронзову" нагороди.

У бігу на 400 метрів Ольга прийшла третьою з часом 53,45 секунди. "Срібну" нагороду кременчужанка виборола разом з колегами по команді в естафеті 4×400 метрів.

"Золото" Ольга Ляхова завоювала у бігу на 800 метрів, подолав дистанцію за 2:09,44 хвилини.