Кременчужанин Олександр Невмивако оновив рекорд України з багатоповторного жиму

8.06.2016, 15:00 Переглядів: 2 647

Вінниця приймала найсильніших спортсменів України

5 червня у Вінниці пройшов Суперкубок України з багато повторного жиму. У змаганнях взяли участь 50 спортсменів з України. Вчергове на змаганнях зафіксували рекорди України з багатоповторного жиму.

Кременчужанин Олександр Невмивако переміг у номінації вага штанги 100 кг. Багаторазовий чемпіон України та Європи підняв штангу 75 разів. Підтвердив звання майстра спорту міжнародного класу Невмивако встановив новий рекорд України з багатоповторного жиму. За підтримку спортсмен вдячний своєму тренеру Ю.П. Сіхаєву та ПАТ Укртатнафті.

Друге місце у цій категорії зайняв спортсмен із Запоріжжя Кущ Є.В. Він підняв штангу 25 раз, третє місце зайняв Гуменюк В.В. підняв штангу 32 рази. Нагадаємо, визначення переможця відбувається за індексом атлетизму.