4 квітня кременчужанин Єгор Харченко став Чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів на Чемпіонаті України з пауерліфтінгу, жиму лежачи та станової тяги і присяду, який протягом декількох днів проходив у Луцьку. Про це спортсмен написав на своїй сторінці у соціальних мережах.

Захід організовував президент всенародної федерації за паурлифтингу WPA в Україні Вадим Коцага, який займається популяризацією цього виду спорту у нас в країні. Тривав Чемпіонат декілька днів і об’єднав багато учасників у всіх дисциплінах, вагових і вікових категоріях, тому конкуренція була високою.

 

Чемпіон пише, що перемогти йому допоміг шалений настрій вболівальників, які змогли зарядити його великим імпульсом відповідальності і мотивації.

 

Тренує кременчужанина його батько.

Кременчужанин Єгор Харченко став Чемпіоном України з пауерліфтингу

Головним суперником Харченка був чемпіон Західної України з жиму Андрій Натанчук, який є кандидатом у майстри спорту.

 

На 1 підхід Єгор поставив 135 кг і подолав цю вагу дуже впевнено і легко. Конкурент кремен чужанина взяв 122,5 кг.

На 2 підході Єгор витиснув 142,5 кг, а Андрій – 130.

З підхід хлопці не подолали. Єгор спіймав «мертву точку» з рекордною для себе вагою 147,5 кг, а його суперник не здолав штангу вагою 135 кг, яка підкорилась кременчужанину ще в 1 підході.

 

Таким чином Єгор став Чемпіоном України у ваговій категорії до 82,5 кг, у віковій групі до 20 років, за версією WPA.

 

Наступного разу Чемпіон виступить на кубку Світу за цією ж версією в червні. Бажаємо йому успіху!

Кременчужанин Єгор Харченко став Чемпіоном України з пауерліфтингу

Джерело фото: сторінка Єгора Харченка

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber