Кременчуцькі боксери - переможці міжнародного турніру та Чемпіонату України

22.03.2016, 13:20 Переглядів: 2 389

Вихованці СДЮШОР з боксу в березні показали гарний результат на змаганнях різного рівня

З 16 до 18 березня у Кривому Розі відбувся міжнародний боксерський турнір пам’яті заслуженого тренера Анатолія Петрова. Участь у турнірі взяли боксери збірної України, Грузії та Молдови. Змагання пройшли в рамках підготовки до майбутніх ліцензійних кваліфікаційних стартів команд у відборі на Олімпійські ігри 2016 року.

У змаганнях взяв участь вихованець СДЮШОР з боксу, майстер спорту міжнародного класу, член збірної команди України Віктор Вихрист. Кременчужанин під керівництвом тренера Олександра Ляхового виступив у ваговій категорії + 91 кг.

У першому бою Віктор протистояв представнику Молдови Заватіну Олексію-неодноразовому учаснику чемпіонату Європи (3:0).

Фінальний поєдинок був на користь Віктора Вихриста. Український боксер переміг учасника чемпіонату Європи та світу Міхеіла Бахтидзе з Грузії.

З 24 березня до 6 квітня Віктор Вихрист пройде підготовку до ліцензійного турніру, який пройде в Туреччині. Сподіваємося на хороші результати та бажаємо перемоги.

У Харкові з 17 до 19 березня пройшов Зональний Чемпіонат України серед юнаків 2002-2003 р.н. пам’яті заслуженого тренера України В.М. Макрова. Участь прийняли близько сотні боксерів з Харківської, Сумської, Чернігівської та Полтавської області.

Полтавщину представили вихованці СДЮШОР з боксу (директор Гончар О.Б., ст. тренер Гончар Б.І.).

Результати чемпіонату:

- Олександр Тарасов (тренер Мальцев О.Л.) у ваговій категорії 68 кг у фіналі переміг боксера з Харкова та посів І місце

- Федір Шмаков (тренер Степко А.В.) у ваговій категорії 37 кг посів ІІ місце

- Ілля Прокопчук ( Ляховий О.М.) у ваговій категорії 40 кг уступив у фінальному бою господарю чемпіонату з рахунком (2:1) та посів ІІ місце

- Роман Миронов (тренер Мальцев О.Л.) у ваговій категорії 48 кг здобув ІІІ місце.