Без своїх лідерів "Компаньйон" дав бій "Кременчуку"

5.03.2016, 20:19 Переглядів: 2 461

Хокейний клуб "Кременчук" прийняв "Крижинку-Компаньйон"

5 березня хокейний клуб "Кременчук" всуху обіграв столичний "Компаньйон" з рахунком - 8:0.

Відео матчу

Кременчуцька і київська команди зустрічалися в цьому сезоні п'ять разів, і у всіх перемогу святкували підопічні Дмитра Підгурського 14:0, 11:2, 13:0, 13:1 і 16:0.

Після поразок від «Донбасу» та «Дженералз» по 0:9, кияни поступилися хокейному клубу «Кременчук» з рахунком 0:8. При цьому гості привезли до Кременчука лише 14 гравців.

У стартовому періоді «рамку» господарів захищав Михайло Шевчук, після перерви його змінив Данило Єлісєєв.

У першому періоді ворота столичної команди двічі від синьої лінії вразили захисники "Кременчука" Валентин Сірченко і Денис Ісаєнко. Після перерви нападник Владислав Луговий провів третю шайбу. У заключній двадцятихвилинці форварди Тимур Гриценко, Юрій Петранговський (2) і Дмитро Чернишенко (2) довели рахунок до розгромного - 8:0.

Найбільш результативну гру продемонстрував форвард Юрій Петранговський, який став автором дубля і набрав п'ять балів, впритул з 64 (31+33) очками наблизившись до кращих бомбардирам команди. Завдяки 1+1 балам набраними в матчі Тимур Гриценко обігнав в гонці бомбардирів «Кременчука» Івана Підгурського, який відзначився в грі результативною передачею.

Також дві шайби на рахунку Дмитра Чернишенко, який набрав три очки за системою гол + пас.

Відзначимо результативний пас і Павло Акімова, який святкує сьогодні свій 30-річний ювілей.

«Кременчук» – «Компаньйон» – 8:0 (2:0; 1:0; 5:0)

Судді: О. Глуховський, А. Ходячих, О. Проскурін

Кременчук: Шевчук. Ден. Ісаєнко – В. Романенко, Андрейків – Дегтярьов, Жовнір – Сірченко, Акимов – Васильєв. Коренчук – Карпенко – Лисак, Бойков – Костюк – Луговий, Підгурський – Чернишенко – Качмар, Мікулко – Т. Гриценко – Петранговський.

Компаньйон: Петленко. Козачук – Артем’єв, Савицький – Швачка, Татарин. Боронило – Орлов – Янович, Храмков – Крикун – Трохимчук, Рябенко.

Голи: 1:0. Сірченко (Петранговський, 1:52), 2:0. Ден. Ісаєнко (Бойков, Підгурський, 14:03), 3:0. Луговий (Петранговський, Чернишенко, 38:34), 4:0. Т. Гриценко (Петранговський, 46:01), 5:0. Петранговський (Акимов, 47:38), 6:0. Чернишенко (Васильєв, 49:28), 7:0. Петранговський (Т. Гриценко, Луговий, 56:00), 8:0. Чернишенко (Сірченко, 57:01).

Наступний поєдинок «Кременчук» зігра' 9 березня e Харкові проти аутсайдера чемпіонату - місцевої «Юності».

Автор: Альона Душенко Джерело відео: kremen tv