МФК "Кремінь" втримав нічию з комсомольським "Гірник-Спорт" (доповнено)

24.02.2016, 16:17 Переглядів: 2 717

Кременчуцькі футболісти провели черговий спаринг

24 лютого МФК "Кремінь" провів чергову товариську зустріч з першоліговим "Гірником-Спорт" з Комсомольська. Матч закінчився з рахунком 1-1.

У першій половині першого тайму воротар "синьо-білих" Віталій Онопко кілька разів рятував команду. Дали попрацювати голкіперу суперників і кременчуцька команда. "Кремінь" провів кілька гострих контратак. Після розіграшу кутового, біля воріт господарів, «Кремінь» організував контратаку в результаті якої Сергій Степанчук відкрив рахунок у матчі.

Після перерви комсомольчани мали кілька спроб зрівняти рахунок, але голкіпер здорово зіграв після стандарту. На 67 хвилині гостям все таки вдалося пробити воротаря "синьо-білих", після прострілу Герасимця ГНП забив м'яч у ворота Онапка. "Гірник-Спорт" догравав матч у меншості, адже команда провела всі заміни, а один з потенційних новачків змушений був покинути поле через пошкодження.

- Щодо новачків, на даний момент футболіст хорошого рівня, який складе конкуренцію нашим гравцям. Це Андрій Сторчеус з «Черкаського Дніпра». Але у нього є діючий контракт і тому нам ще потрібно буде домовлятися з цим клубом. Якщо у нас це вийде, то Андрій буде грати у нас. Що стосується інших гравців, то будемо ще дивитися. Є час і досить товариських матчів попереду, - цитує головного тренера "Кременя" Сергія Ященка прес-служба клубу.

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) - 1:1 (1:0)

Голи: Степанчук 32' - ГНП 67'

«Кремінь», 1 тайм: Онопко, Кунєв, Ченбай, Піскун (к), ГНП, Ентін, ГНП, Шершень, Степанчук, ГНП, Черній.

«Кремінь», 2 тайм: Онопко, Ховбоша, ГНП, Кунєв, Курелех, ГНП, Тертишний, Стрельцов, ГНП, Волошин, Степанчук (к) (Черній 58').

Головний тренер: Сергій Ященко

«Гірник-Спорт», 1 тайм: Кліщук, Моісеєнко, Ламко, Герасимець, 7 ГНП

«Гірник-Спорт», 2 тайм: Ситников, Волчков, Герасимець (Прутян, 77), Кирієнко, ГНП (Шарай, 77), 6 ГНП

Головний тренер: Ігор Жабченко

ГНП* - гравець на перегляді

Нагадаємо, у попередньому матчі МФК "Кремінь" зіграв спаринг з "Олімпією"

25 лютого «Кремінь» проведе наступний контрольний матч з криворізьким «Гірником». Початок матчу на стадіоні «Кремінь-Арена» о 14:00.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: МФК "Кремінь" Джерело відео: kremen.tv