Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 03.04.2020 22:00
Підтверджені:
Україна1072
Кременчук5
Хворі:
Україна1022
Кременчук5
Вилікувалось:
Україна23
Кременчук0
Померло:
Україна27
Кременчук0

БЛОГЪ: За якою такою збоченою логікою, керувати Кременчуком мають ті, хто програв вибори?

4.02.2016, 09:11 Просмотров: 3 990 Комментариев: 27

БЛОГЪ: За якою такою збоченою логікою, керувати Кременчуком мають ті, хто програв вибори?

Руслан Ульянов, депутат міської ради, адвокат

В Кременчуці стала дуже популярною тема «громадського контролю» за роботою міської ради, який проявляється у різних формах: починаючи від криків «ганьба» на пленарних засіданнях і закінчуючи спробами уведення до складу виконавчого комітету міської ради так званих «громадських активістів».

На останньому я хочу зупинитись докладно, оскільки це є предметом багаточисельних навколо політичних спекуляцій.

 

Ті, хто спекулює «громадськими активістами» виходить з того, що ці активісти, немов би, представляють інтереси громади і тому до них слід прислухатись і виконувати їх бажання, бо інакше – ти виступаєш проти громади.

 

Але є прості питання, неупереджені відповіді на які розставляють все по своїм місцям.

 

Хто визначив, що, наприклад, умовна Тіщенко, - представляє інтереси громади, а умовний Бокован, за якого проголосувало стільки громадян, що його обрано депутатом міської ради – не представляє?

 

Хто уповноважив умовну Тіщенко або умовного Красовського репрезентувати інтереси громади? За якими процедурами проходило таке уповноваження? Яку саме громаду вони представляють? Яка кількість цієї громади? На яких умовах вони це роблять? Чи не призначили вони самі себе «активістами», і тепер вимагають силою горла прислухатись до них?

 

Чому саме умовні Тіщенко, або умовна Дашко, або умовний Красовський, політичні невдахи, які програли вибори, яким виборці дали свою оцінку, залишивши їх за бортом виборчих перегонів, мають бути членами виконавчого комітету міської ради, а не ті люди, яких визначать законно обрані депутати, і за якими стоять реальні виборці?

 

Відповіді на ці питання є простими.

 

Є реальні політичні сили, які несуть відповідальність перед виборцями за результати своєї роботи. Саме ці, і виключно ці, політичні сили, які взяли на себе політичну відповідальність, і повинні формувати виконавчі органи влади та реалізовувати своє бачення розвитку та життя міста. За якою такою збоченою логікою, керувати містом мають ті, хто програв вибори, не несе ніякої політичної відповідальності за результати такого керування, та ще й посиленно паплюжить політичних переможців? Є очевидним, що введення таких людей в керівництво містом буде означати створення самому собі перешкод в реалізації передвиборчих програм. Хто розумний так буде чинити? Як може рухатись автомобіль, якщо його передні колеса їдуть вперед, а задні – назад? Чи далеко він проїде?

 

Неважко бачити, що карта «громадських активістів» розігрується тими політичними силами, які або не отримали підтримки виборців, або не увійшли до складу умовної коаліції та не взяли на себе політичної відповідальності за функціонування міста. Через таких «громадських активістів» ці сили намагаються влізти у владу через вікно, коли їх не пустили через двері. І роблять це вони для того, щоби мати більше можливостей гальмувати роботу діючої влади, більше можливостей для створення її негативного іміджу, більше можливостей для свого реваншу.

 

Звичайно, що інтересами виборців та громади тут і не пахне.

«ТелеграфЪ» предлагает кременчугским политикам и экспертному сообществу выражать на нашем сайте свою точку зрения относительно происходящего в городе, а также близких и далёких перспектив Кременчуга. Используйте нашу площадку для того, чтобы донести кременчужанам свои мысли, объяснить свои поступки и заявления.

 

Условия простые – никакой политической агитации и оскорблений. Все споры – в рамках конструктивной критики.

 

По всем вопросам обращайтесь: 79-71-39, (050) 777-2-777, telegraf.in.ua@gmail.com, ул. Шевченко, 55.

 

Редакция оставляет за собой право не публиковать информацию, которая носит откровенно агитационный, популистский, оскорбительный характер и прямо не относится к городским проблемам и перспективам развития Кременчуга.

 


Автор: Руслан Ульянов
Теги:

Комментарии: 27

815
4 февраля 2016 09:53

Ієзуітська логіка. Пане Ульянов, називаючи "умовних активістів" ви, тим не менш, озвучуєте конкретні прізвища.І паплюжите тих самих активістів, називаючи їх політичними невдахами. Звичайно,названі вами люди мають право на відповідь на нашому сайті. Крім того, якщо відійти від конкретних прізвищ, то ви забуваєте про громадських активістів, взагалі не пов"язаних з політичними партіями. Принципово.

0 0
479
4 февраля 2016 09:55

интересно, если ограничить право ходить на выборы, скажем, людям старше 65 лет, много депутатов горсовета бы прошли во слуги народа?
ну вопрос такой, чисто ради любопытства))

0 0
1 552
4 февраля 2016 09:59

Громадські активісти мають не керувати містом,а не дозволяти фіолетовій владі дерибанити місто.Зважаючи на те,що активні громадяни розуміють,за допомогою яких маніпуляцій ця команда прийшла до влади,не можна залишати поза увагою громади дії фіолетових.Звичайно,це повинні бути не партійні лідери програвших вибори партій,а моральні авторитети,які будуть контролювати дії влади.

0 0
618
4 февраля 2016 10:10

Цитата: mangust-1
моральні авторитети,які будуть контролювати дії влади.

В теорії - гарні слова. Залишилось визначитись з персональним складом моральних авторитетів

Цитата: donchenko
паплюжите тих самих активістів, називаючи їх політичними невдахами.

З яких це пір констатація загальновідомого факту є паплюженням?
Я був політичним невдахою на минулих виборах і нічого, якось те пережив.
І на цих виборах не був локомотивом - потрапив лише в останній вагон партійного списку.
Мову я веду про те, що поразку слід сприймати спокійно і не робити з неї фарс. Для притомної людини поразка має слугувати подразником для того, щоби завтра стати переможцем.
Але навіщо ж втрачати лице в цій боротьбі, йти до перемоги, не гребуючи засобами і перетворюватись на посміховисько?

0 0
479
4 февраля 2016 10:19

Я був політичним невдахою на минулих виборах і нічого, якось те пережив.
І на цих виборах не був локомотивом - потрапив лише в останній вагон партійного списку.

Господин Ульянов, к Вам вопрос, возможно, немного не по теме, но не кажется ли Вам, что вы выиграли счастливый билет на Титаник, став депутатом?

0 0
618
4 февраля 2016 10:22

Цитата: donchenko
ви забуваєте про громадських активістів, взагалі не пов"язаних з політичними партіями

Най горлові активісти беруть приклад того, як слід займатись громадською діяльністю з пана Литвиненко ( асоціація роботодавців), який проштовхнув коефіціент 0.6 для плати за землю.
Незважаючи на свій вік, пан Литвиненко провів конструктивні зустрічі з мером, головами фракцій та комісій, переконував, умовляв, навів цифри, розрахунки, пішов на компроміси, відсидів 12 годин на сесії - і отримав результат.
Такий активіст заслуговує на поважне та уважне ставлення до нього.

Цитата: zardi215
ы выиграли счастливый билет на Титаник, став депутатом?

Ні, не здається.
Є гарний православний вислів: роби те, що мусиш робити, а результат поклади на Бога. Я так і чиню.

0 0
3 144
4 февраля 2016 10:58

Пане,ulyanov:. А Ви можете з точки зору українського законодавства пояснити что таке громадський активіст, просто активіст? Які в них повноваження і переваги в порівнянні з мною - неактивістом. Інколи вони ведуть себе зовсім зухвало і ... ніякої відповідальності не несуть. Ось Вас пані donchenko:звинуватила в тому, що Ви паплюжите активістів. Але ж ті самі активісти теж ображають мера, депутатів і навіть виборців, які віддали голоси не за "правильні" з їх точки зору партії і нічого-це виходить демократія. Чи як, друзям все-ворогам закон?

0 0
479
4 февраля 2016 11:15

Цитата: Daniel Mroz
Пане,ulyanov:. А Ви можете з точки зору українського законодавства пояснити что таке громадський активіст, просто активіст? Які в них повноваження і переваги в порівнянні з мною - неактивістом. Інколи вони ведуть себе зовсім зухвало і ... ніякої відповідальності не несуть. Ось Вас пані donchenko:звинуватила в тому, що Ви паплюжите активістів. Але ж ті самі активісти теж ображають мера, депутатів і навіть виборців, які віддали голоси не за "правильні" з їх точки зору партії і нічого-це виходить демократія. Чи як, друзям все-ворогам закон?


так, так! а ще активiсти створили Майдан i гарний, законно обраний президент Янукович повинен був дати наказ на розстрiл цих активiстiв. Але, упс, i щось у нього пiшло не так, видно Бог був не на його сторонi

0 0
618
4 февраля 2016 11:15

Цитата: Daniel Mroz
А Ви можете з точки зору українського законодавства пояснити что таке громадський активіст, просто активіст?
Я не зустрічав в українському законодавстві визначення цього терміну. Думаю, це таке собі самопозначення для того, щоби мати змогу відокремити себе від інших людей, надати собі такого флеру наявності впливу.
Цитата: Daniel Mroz
Які в них повноваження і переваги в порівнянні з мною - неактивістом.
Розумно поставлене питання - містить в собі більшу частину відповіді ) Ніяких
Цитата: Daniel Mroz
Але ж ті самі активісти теж ображають мера, депутатів і навіть виборців, які віддали голоси не за "правильні" з їх точки зору партії
Слово "теж" тут зайве, тому що я нікого з них цим постом не ображав, лише констатував факт. На відміну від тих, які дозволяють собі пхати законно обраному меру папери в обличчя, кричати на сесії міської ради, блокувати роботу сесії, вискакувати до трибуни і гаяти час десятків зайнятих людей, зневажливо називати дорослого чоловіка та керівника міста "віталька" тощо.

0 0
637
4 февраля 2016 11:35

"Най горлові активісти беруть приклад того, як слід займатись громадською діяльністю з пана Литвиненко (асоціація роботодавців), який проштовхнув коефіціент 0.6 для плати за землю."

нема такого "понижувального" коефіцієнта в податковому кодексі. коефіцієнт індексації є. а взятий зі стелі коефіцієнт 0,6 або 6,0 - це вже коефіцієнти з вулиці.
нормативна грошова оцінка землі саме введена для того, щоб користуватися землею за призначенням і платити встановлений законом земельний податок. а якщо платити земельний податок нема чим, тоді відмовляються від землі. Зроблено це для того, щоб землю використовували ті, хто в змозі ефективно працювати на ній і сплачувати за це земельний податок. За "логікою" тих, хто приймає такі рішення, можна і коєфіцієнт індексації прийняти 0,6.
грошова оцінка 2009р.: Кременчук - 154 грн за 1 кв.м, Полтава - 157, Кіровоград - 170, Львів - 470, Київ - 385, все є в інтернеті. інфоормація офіційна.

0 0
0
4 февраля 2016 11:50

Я так понимаю это крик души.Не комфортно работать?Или тяжело деребанить под контролем общественности?Тихе "болото"було раніше,до Вас.Зараз має бути контроль від громади міста і цей конроль буде з кожним днем більше.

0 0
2 434
4 февраля 2016 11:52

Цитата: donchenko
Ієзуітська логіка. Пане Ульянов, називаючи "умовних активістів" ви, тим не менш, озвучуєте конкретні прізвища.І паплюжите тих самих активістів, називаючи їх політичними невдахами. Звичайно,названі вами люди мають право на відповідь на нашому сайті. Крім того, якщо відійти від конкретних прізвищ, то ви забуваєте про громадських активістів, взагалі не пов"язаних з політичними партіями. Принципово.


-ви забуваєте про громадських активістів, взагалі не пов"язаних з політичними партіями. Принципово

Вы это о ком -можно конкретнее?


0 0
618
4 февраля 2016 12:12

Цитата: land
а якщо платити земельний податок нема чим, тоді відмовляються від землі.

В теорії це все так і є і виглядає правильно і логічно. Але
"Суха, мой друг, теория, везде, Но древо жизни пышно зеленеет"

Давайте станемо сухими законниками, забудемо про компроміси та доведемо до банкрутства КредМаш, який в центрі міста розташований та має платити за землю чималі гроші.
І у вагонобудівного землі немало. І КрАЗ так нічогенько розкинувся.

Багато ми тоді виграємо від сліпого слідування теорії без врахування життєвих реалій, що склались?

Цитата: Mishanymaster
Я так понимаю это крик души
Ні. Це артикулювання ситуації щоби люди могли прочитати і їм було легше реагувати на спекуляції довкола цього питання.
Цитата: Mishanymaster
тяжело деребанить под контролем общественности?
Звичайно. Бо всі ми доїдали останні шматки хліба, і про те лише і мріяли, аби потрапити до міської ради і все там вкрасти. А ви,прозорливець, все побачили і нас публічно викрили. Як тепер нам жити? Я лише дивуюсь, що про "корито" ще ніхто не написав ))

0 0
637
4 февраля 2016 12:12

"Підставами для надання податкових пільг є особливості,
що характеризують певну групу платників податків, вид їх діяльності, об'єкт оподаткування або характер та суспільне значення здійснюваних ними витрат (пункт 30.2 статті 30 Кодексу)." наказ ДФС 28.05.15 № 379
Горисполком и налоговая должны были депутатов и в т.ч. уважаемого Литвиненко проинформировать об существовании таких законов.

0 0
618
4 февраля 2016 12:22

Цитата: land
Підставами для надання

Мистецтво управляти вимагає значно більших розумових зусиль, ніж здатність запамятати та процитувати строчки з наказів, інструкцій або кодексів

Подумайте над цим ;)

0 0
3 144
4 февраля 2016 13:48

Цитата: ulyanov
Давайте станемо сухими законниками, забудемо про компроміси

Право це завжди певна міра вільної дії в суспільстві, а свободу в суспільстві, що не допускає терпимості, страшно собі навіть уявити. На жаль, багато, хто свободу і демократію собі уявляє як вседозволенність

1 0
618
4 февраля 2016 14:03

Daniel Mroz, повністю з вами згоден.

0 0
0
4 февраля 2016 15:08

От розійшлись провладні тролі.Що таке адвокат-це людина,яка оказує посередньочіскі послуги в області маркетингових дослідженнь.При владі він обрав саме такий напрямок-голова земельної комісії.І що б він тут не співав,а люстрацію він вже заслужив нижче пояса.Залишилось йому допомогти її пройти.Судья Земцов уже пройшов,настала черга Ульянова.

0 0
1 552
4 февраля 2016 17:48

Дуже часто вживаєте словосполучення"в теорії".Треба розуміти,що на практиці фіолетова команда буде чинити,незважаючи на теорію(читаємо"на закон"),тобто,наслідуючи попередників-по беспределу.А моральні авторитети-це люди,які не заплямували себе зв"язками з владними структурами.

0 0
1 438
4 февраля 2016 20:16

Руслан Ульянов: Є реальні політичні сили, які несуть відповідальність перед виборцями за результати своєї роботи. Саме ці, і виключно ці, політичні сили, які взяли на себе політичну відповідальність, і повинні формувати виконавчі органи влади та реалізовувати своє бачення розвитку та життя міста.

Хочу заметить, что большая часть "представителей политических сил" тупо прошла по партийным спискам, места в которых они получили не исходя из заслуг перед своими избирателями, а бонально покупая очерёдность в партийном списке или получая эту очерёдность по кумовской квоте.
Соответственно кандидаты у которых нет денег на покупку места в партийном списке или родственных или иных "дружеских" отношений с руководителями партийных ячеек - просто пролетели с возможностью попасть на проходные места в партийных списках.

А те у кого финансовые возможности позволяли провести собственную "подкупную агиткомпанию" вложили в свою пиар компанию баснословные деньги, потраченные на покупку голосов пенсионеров и других продажных избирателей. Таким образом эти удачливые "політичні переможці" просто прикупили или получили по кумовской квоте свои проходные места.

А те, по словам Ульянова - "політичні невдахи, які програли вибори",

просто не попали на проходные места в партийных списках из за отсутствия кумовских связей

0 0
618
4 февраля 2016 20:16

Цитата: Svoyton
бонально покупая очерёдность в партийном списке или получая эту очерёдность по кумовской квоте

Навіщо намагатись писати про речі, в яких ви нічого не розумієте?
Прохідне місце визначалось не порядковим номером в списку, а кількістю голосів, які проголосували за конкретного кандидата.
На вибори хоча би сходіть, а потім вже критикуйте )))

0 0
1 438
4 февраля 2016 20:37

или не очень активной позиции подхалимского одобрения всех действий руководителей партийных ячеек. Или по простой причине отсутствия приличного капитала необходимого для покупки продажного элохтората.

Реально и объективно победивших своим трудом или авторитетом - просто единицы. Так что, возможно, что громадські активісти которых Ульянов назвал "політичними невдахами" являются в большей степени представителями народа, чем пролезшие в депутаты кумы, браты, сваты, помощники и другие представители местного олигархата.

Лично я принимал участие во всех выборах, кроме последних. Просто разочаровался в методах проведения выборов и в это году просто решил в этом дерьме не участвовать. Поэтому всех тонкостей последних выборов не знал. Но это ничего не меняет
Даже если проходное место в списке определялось количеством купленных голосов за печеньки или покрашенные детские площадки, это ни чего не меняет. Проиграли те у кого не было денег на огромные тиражи агитационных материалов и выплаты разного рода "премиальных" агитаторам, десятникам и сотникам.

0 0
66
4 февраля 2016 21:29

Більше схоже на виплеск емоцій людини ображеної на умовних активістів, які не дали стати прокурором пану Ульянову, які критикують в соцмережах "сухі законні" і не дуже рішення і дії в інтересах можновладців, а ще схоже на амбіції і дитячі змагання, хто більше гідний представляти громаду, а не на артикулювання ситуації))

Поартикулюю і я))
Громадянське суспільство - це основа демократії, тому і громадський контроль популярна тема.
Форми, в яких це виражається, характеризує суспільство в цілому (подивіться на ВРУ, на інші міста), ми всі тільки починаємо вчитися демократії, це складніше ніж авторитаризм і для управлінських процесів, і для корупції.
Я за конструктивну співпрацю.

Прислухатися треба до будь-якого члена територіальної громади.
Я ніколи не декларувала, і не спекулювала, що я представляю інтереси громади. Щодо виборів, то я думаю, що для багатьох очевидна робота технологій і маніпуляцій, бо навряд чи та молодь, яка пройшла по списку Поруч, більш гідна представляти громаду ніж, наприклад, Ростислав Зауральский, також не вважаюю коректно порівнювати нашу молоду партію (без олігархічних ресурсів) з загальнонаціональним рейтинговими партіями, які в більшій мірі за рахунок цього рейтингу виїжджають. Тому не думаю, що моя тисяча виборців гірша за тих, що отримав Бокаван.

Щодо форм і процедур впровадження діалогу з активною громадськістю - питання дискусійне, чи це форма громадської ради, чи введення до виконкому,тощо.

0 0
66
4 февраля 2016 22:14

Форми і пооцедури можна визначити це не проблема. Проблема, що діалогу не має, і на жаль це з обох боків(
Ви, звичайно, можете називати себе політичною невдахою, це ваша справа, відносно себе я так не вважаюю, бо в мене інша мотивація і об'єктивні обставини.
Стати депутатом - це не самоціль, мета здійснювати системні зміни, і я буду це робити в будь-якому статусі.
Щодо надання більше можливостей представникам партій, які не подалали 5% бар'єр немає нічого поганого, адже вони теж представляють певну кількість виборців (та й виборча система ще недосконала, щоб стверджувати її абсолютну справедливість).
Щодо розігрування якоїсь карти, то я не в темі.

ГОЛОВНА ПРОБЛЕМА ВІДСУТНІСТЬ ДІАЛОГУ, ОСОБИСТІ АМБІЦІЇ І ІНТЕРЕСИ, ЯКІ ЗАВАЖАЮТЬ ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ ОПОНЕНТІВ НАВІТЬ ЯКЩО ЦЕ ДОЦІЛЬНО!
Тоді і не треба буде мірятися хто більше представляє громаду.

0 0
618
4 февраля 2016 22:38

Цитата: Ольга Тищенко
умовних активістів, які не дали стати прокурором пану Ульянову

Це ви дуже себе високо несете)))
Вашого вкладу в ситуацію, що склалась - не було зовсім.
Цитата: Ольга Тищенко
Стати депутатом - це не самоціль, мета здійснювати системні зміни, і я буду це робити в будь-якому статусі.

Ось вже і є діалог.
то робіть, здійснюйте системні зміни, а ми вам в цьому допоможемо, якщо будемо бачити, що ці зміни та засоби до них притомні та заслуговують на увагу.

0 0
3 144
5 февраля 2016 10:33

Так правильно і гарно пані Ольга Тищенко: розповіла нам про теорію демократії і громадянського суспільства.
Цитата: Ольга Тищенко
Прислухатися треба до будь-якого члена територіальної громади.

І це цілком правильно. Але пані Ольга трішки забула один з основних принципів народовладдя-меншість має право на опозицію, але повинна все одно підкорятися рішенням більшості. Інакше це не демократія


0 0
1 438
5 февраля 2016 11:39

ulyanov:
Ось вже і є діалог. то робіть, здійснюйте системні зміни, а ми вам в цьому допоможемо, якщо будемо бачити, що ці зміни та засоби до них притомні та заслуговують на увагу.

"ЯКЩО МЫ БУДЕМО БАЧИТИ" - этим всё сказано. Больше ничего объяснять не и нужно...
Вот и все принципы учитывания мнения народа и активистов...

ulyanov:
Є реальні політичні сили, які несуть відповідальність перед виборцями за результати своєї роботи. Саме ці, і виключно ці, політичні сили, які взяли на себе політичну відповідальність, і повинні формувати виконавчі органи влади та реалізовувати своє бачення розвитку та життя міста.

Только вот почему то "своє бачення розвитку та життя міста" у большинства чиновников и депутатов заключается в розпиле бюджета, решении личных интересов и создании видимости бурной деятельности "на благо горожан".
Всё это не больше чем сказки для пенсионеров, пофигистов и разного рода, мягко говоря, "наивных людей".

0 0

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх