Потрійна перемога кременчужан з кемпо-карате

1.02.2016, 18:00 Переглядів: 2 853

Відбувся відкритий Чемпіонат Полтавської області

30 січня у Полтаві відбувся відкритий Чемпіонат Полтавської області з кемпо-карате. Відкритий чемпіонат Полтавської області серед юнаків та дорослих пройшов у спортзалі кафедри фізичного виховання ПНПУ ім. В. Г. Короленка.

Спортсмени змагалися за правилами семі контакт куміте, лайт контакт куміте, кемпо куміте, кемпо садмішин та кемпо фрістайл (ММА).

Від кременчуцького СК "Хортинг" брали участь чотири спортсмени: Олександр Ложченко, Олександр Литвиненко, Геннадій Роженцев та Олексій Литвиненко.

За словами тренера Андрія Зубенка хлопці провели яскраві поєдинки зі спортсменами різних спортивних клубів України.

Олександр Ложченко (вагова категорія до 85 кг), Олександр Литвиненко (до 70 кг), Геннадій Роженцев (до 80 кг) стали чемпіонами. На жаль, через травму Олексій Литвиненко був відсторонений від змагань.

На фото з ліва на право: Олександр Литвиненко, Геннадій Роженцев, Олександр Ложченко

Олександр Ложченко розповів “Телеграфу”, що це були перші для нього змагання за правилами кемпо:

- Змагання були першим етапом підготовки до чемпіонату України з хортингу. Загалом чемпіонат пройшов на високому рівні. У першому бою переміг полтавчанина. Бій закінчив достроково за одноголосним рішенням суддів. Другий бій мав проводити також з представником Полтави, але з його неявкою на татамі перемогу віддали мені. Найважче було психологічно, коли довго чекав свій перший бій, близько 2 годин.

У ваговій категорії 75-80 кг переможцем став Геннадій Роженцев, який спортом займається з дитинства та близько 4 років бойовими мистецтвами.

- Змагання були неважкими, ми щільно готувалися до чемпіонату. Провів два бої. У фіналі переміг суперника з чорним поясом і першим даном з карате, - додав Гена.

Ці змагання стали хорошим спортивним досвідом для усіх учасників.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Андрій Зубенко