25 січня МФК «Кремінь» вийшов з зимової відпустки. Як повідомляє прес-служба клубу, футболісти пробігли крос та познайомились у тренажерному залі. Оскільки футбольне поле знаходиться під сніговим покривом.

 

Футбольний клуб "Кремінь" вийшов з відпустки (доповнено)

 

Завтра у команди за планом проходження медичного огляду. А з середи розпочнеться повноцінна робота.

 

«Поки не розчистимо поле, будемо працювати в залі, комбінуючи із заняттями на вулиці. На рахунок турніру в Полтаві, то питання поки що відкрите. Я думаю це вирішиться найближчим часом. Також на 30 січня о 14.00 у нас запланований спаринг із дублем луганської «Зорі» на нашому стадіоні. Але повторюся, якщо до того часу вдасться розчистити поле», – сказав головний тренер команди Сергій Ященко.

 

Нагадаємо, з 6 до 16 лютого на базі ФК «Полтава» відбудеться традиційний міжсезонний турнір для команд першої і другої ліги Кубок Пожечевського. У змаганнях традиційно візьмуть участь вісім команд. Цього року у турнірі візьмуть участь шість команд. Наразі точно, відомо, що на Кубку Пожечевського гратимуть ФК «Полтава», «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) та ФК «Суми». Під питанням участь «Кременя», «Колоса» з Ковалівки та «Зірки» з Кіровограду.

 

За інформацією прес-служби комсомольського «Гірник-Спорт», підопічні Ігоря Жабченка зіграють з «Кременем». Матч відбудеться 6 лютого о 13.00 на стадіоні «Кремінь». 

 

На даний момент клуб покинули два футболісти – це Євген Апришко, що завершив професійну кар’єру і Олександр Логінов, з яким контракт був розірваний за обопільною згодою. Зараз на зборах, як видно на фото, є і новачки, але їх доля буде відома ще не скоро.

Джерело фото: МФК \"Кремінь\"
facebook x telegram whatsapp viber