Баскетбольний клуб "Кремінь" переміг фіолетову команду

17.01.2016, 19:28 Переглядів: 3 433

Кременчуцький клуб здолав запорізьку «Хортицю» та приєднався до Фіналу чотирьох

17 січня кременчуцька команда на домашньому майданчику перемогла «Хортицю» із Запоріжжя. Підопічні Ігоря Чигринова здійснив вирішальний ривок у третьому періоді перемогли з рахунком 105-74.

Незважаючи на поразку в першій чвертьфінальній грі, «Кремінь» пройшов «Хортицю» на шляху до Фіналу чотирьох Кубка Суперліги за сумою двох матчів (184-166).

За кременчуцьку команду дебютував перший легіонер в історії «Кременя» американський захисник Роб Вудсон.

Ще один новачок команди Олександр Тіщенко трьохочквим кидком відкрив рахунок у матчі.

Краща реалізація кидків дозволила господарям повести в рахунку +10, а в середині другої чверті – навіть +16, хоча поступово «Хортиця» у фіолетово-зеленій формі повернула прийнятну для себе різницю (41-33).

Переломний момент не тільки гри, а й двоматчевої чвертьфінальної дуелі настав у третьому періоді, до якого бігмен «Кременя» Олександр Тіщенко підійшов із трьома персональними зауваженнями в пасиві. Незважаючи на це, господарі на чолі з Максимом Балашовим, який забомбардував кошик суперника з різних дистанцій, здобувши 17 очок за десять хвилин, просто «змели» опонентів з паркету. Партнери підтримали досвідченого лідера, й у підсумку до заключної десятихвилинки кременчуцька команда підійшла, ведучи +27. «Кремінь» подолав позначку 100 очків оформив путівку до Фіналу чотирьох.

Відео матчу

БК “Кремінь” (Кременчук) – БК “Хортиця” (Завпоріжжя) 105:74 (22:13, 19:20, 38:19, 26:22)

“Кремінь”: Балашов-22, Скрипець-18, Вудсон-15, Тіщенко-15, Луговцов-12, Байда-9, Ткачук-9, Ясиненко-5.

“Хортиця”: Сокур-17, Іванов-15, Жук-15, Шашков-8, Берхін-7, Балабан-4, Гарбарчук-4, Бєлла-2, Алексейчик-2.

38 очок за чверть – саме стільки здобули баскетболісти кременчуцької команди у третій десятихвилинці. Цікаво, що в чемпіонаті рекордний показник (37 очок за десять хвилин) належить «Хортиці».

Окрім «Кременя» у Фіналі чотирьох гратимуть «Говерла» з Івано-Франківська, київський «Будівельник» та дніпропетровське «Дніпро».

Після матчу американський легіонер Роб Вудсон поділився враженнями від першого матчу та Кременчука. Тренер "Кременя" Ігор Чигринов зазначив, що після першої половини він був спокійний, адже знав, що пройдемо далі.

Наступний матч відбудеться з київським «Будівельником» 24 січня. Початок матчу о 16.00 у ДЮСШ-2.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: БК "Кремінь" Джерело відео: Kremen tv, БК "Кремінь"