"Розмова у роздягальні повернула дисципліну", - тренер ХК "Кременчук" Дмитро Підгурський

9.01.2016, 18:32 Переглядів: 3 558

"Розмова у роздягальні повернула дисципліну", - тренер ХК "Кременчук"  Дмитро Підгурський

Кременчуцька команда здобула дві перемоги з харківським "Витязем"

8 січня кременчуцька хокейна команда зі значними труднощами здобула три очки проти харківського «Витязя». ХК «Кременчук» виграв у першому домашньому матчі у харків'ян - 3:1.

Господарі льоду дозволили супернику створити чимало моментів біля своїх воріт, але низька реалізація гольових нагод не дозволила команді Віталія Литвиненка зачепитися за очки.

У перщому періоді було багато виключень. За хвилину до перерви «Кременчук» утрьох грав проти п’яти гравців з Харкова. Фортуна «посміхнулась» кременчужанам, коли на останіх секундах першого періоду суперник не влучив у пусті ворота кременчужан.

Основні події у матчі розгорнулися у другому періоді. Тоді й були закинуті всі шайби. Рахунок у матчі відкрив захисник господарів Валентин Сірченко. Менш ніж через дві хвилини нападник Олексій Янішевський реалізував більшість і подвоїв перевагу. До середини матчу форвард Севастьян Карпенко зробив рахунок 3:0. Після третьої пропущеної шайби головний тренер харків'ян взяв тайм аут. І через дві хвилини Богдан Піддубний скоротив відставання, закинувши шайбу у ворота свого колишнього клубу.

ХК «Кременчук» – «Витязь» – 3:1 (0:0; 3:1; 0:0)

Судді: М. Урда, О. Серебряков, В. Качан

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Акімов, Дегтярьов – Сірченко, Кротов – Варивода, Муль. Луговий – Карпенко – Лисак, Янішевський – Т. Гриценко – Мікулко, Бойков – Чернишенко – Підгурський, Костюк.

Витязь: Вязовов. Попов – Панасенко, Піддубний – Кривда, Матвієнко – Пономар. Сальніков – Большаков – Кривонос, Янченко – Максименко – Лазаренко, Посєвін – Муртіщев – Кобіков.

Голи: 1:0. Сірченко (Мікулко, Янішевський, 24:30), 2:0. Янішевський (Чернишенко, Дегтярьов, 26:11 – більш.), 3:0. Карпенко (Луговий, Лисак, 29:02 – більш.), 3:1. Піддубний (Лазаренко, Максименко, 31:10)

Штраф: 16 – 18

У порівнянні з вчорашнім поєдинком господарям льоду не змогли допомогти Павло Акімов, Антон Бойков та Олексій Костюк, які прихворіли. Натомість до основного складу після тривалої перерви повернувся Юрій Петранговський.

У першому періоді одразу відзначився Тимур Гриценко кидком у дальню дев’ятку відкрив рахунок - 1:0. За кілька хвилин Большаков зрівняв рахунок. Своє повернення після травми відзначив голом Юрій Петранговський, а на останній хвилині він асистував капітанові «Кременчука». Із-за зсунутих воріт арбітр не зарахував гол Володимира Романенка.

Другий період теж розпочався з шайби Тимура Гриценка, який один на один вийшов з воротарем суперників.

Після перерви підопічні Дмитра Підгурського збільшили рахунок до 6:1. Матч пройшов під знаком боротьби та численних вилучень. Основний внесок у перемогу господарів зробили гравці третьої ланки, які записали на свій рахунок чотири шайби.

ХК «Кременчук» – «Витязь» – 6:1 (2:1; 1:0; 3:0)

Кременчук: Шевчук. В. Романенко – Качмар, Дегтярьов – Сірченко, Кротов – Варивода, Муль. Луговий – Карпенко – Лисак, Янішевський – Чернишенко – Підгурський, Петранговський – Т. Гриценко – Мікулко.

Витязь: Харитонов. Попов – Панасенко, Піддубний – Кривда, Матвієнко – Пономар. Сальніков – Большаков – Кривонос, Янченко – Максименко – Лазаренко, Посєвін – Муртіщев – Кобіков.

Голи: 1:0. Т. Гриценко (1:43), 1:1. Большаков (Панасенко, Сальніков, 13:03), 2:1. Петранговський (Т. Гриценко, 14:30), 3:1. Т. Гриценко (Петранговський, Качмар, 22:16), 4:1. Луговий (Янішевський, 41:15 – менш.), 5:1. Мікулко (Петранговський, Т. Гриценко, 44:26), 6:1. Янішевський (Чернишенко, Качмар, 55:30).

Штраф: 16 – 34

Перемога кременчуцької команди скоротила відставання від лідерів чемпіонату. Зараз відбуваються матчі між лідерами чемпіонату, у разі двох перемог "Донбасу" "Кременчук" вийде на друге місце в чемпіонаті.

Головний тренер ХК «Кременчук» Дмитро Підгурський:

- Вчера была тяжелая игра. Видно ребятам тяжело без игровой практики. Сегодня начали здорово, но во втором периоде удалялись. Во втором периоде с ребятами провели беседу о том, что нужно вернуть игровую дисциплину. И игра в третьем периоде наладилась.
Новый игрок Кротов видно еще переживает, волнуется. Юрий Петранговський не так еще физически здоров, но сыграл здорово.

Головний тренер харківського «Витязя» Віталій Литвиненко:

- В сравнении с домашними играми мы действовали увереннее. Дома мы проиграли практически без вопросов. Здесь создали видимость борьбы. Ребята сыгрались, стабилизировался коллектив. Более увереннее стали играть. У нас проблемы с дисциплиной и игра в обороне желает лучшего. В этом Кременчуг нас и обыграл, своей строгостью.

У нас ребята достаточно квалифицированные. Первое звено на поле выделяется и ведет игру. Все ребята тянутся, но уровень мастерства у каждого немного разный, но все стараются. Богдан Пиддубный (ред. розпочав сезон у ХК «Кременчук») является одним из основных защитников. Играли в две пары, и он практически постоянно играет в большинстве и меньшинстве. Он один из ключевых защитников команды.

- Щодо третього колу регулярного чемпіонату. Були варіанти розділення а дві групи, але залишили варіант без спарених матчів, тобто зіграють по одному матчі вдома та на виїзді.

- Если брать спортивный интерес к уровню Донбасса, Кременчуга и «генералов», играть интереснее в разделенном на группы. Так игроки прибавляют. Ведь обыгрывая молодых ребят пользы им нету никакой. Мы были не против на разделение на две группы, но федерация обозначила третий круг чемпионата по другому.

Наступний поєдинок відбудеться 15 та 16 січня на СК "Айсберг" проти "Юності".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ХК "Кременчук"