Кременчуцька баскетбольна команда здолала одного з лідерів першості (доповнено)

26.12.2015, 10:55 Переглядів: 3 798

Кременчуцька баскетбольна команда здолала одного з лідерів першості

БК "Кремінь" на виїзді переміг галицьких "левів"

25 грудня кременчуцька баскетбольна команда у важкій бортьбі обіграв одного з лідерів чемпіонату. "Кремінь" переміг "Галичину" на останніх хвилинах з рахунком - 92:87.

Після важкої перемоги вдома над БК “Одеса” підопічні Ігоря Чигринова відвідали інтернат імені Остапа Вишні. Баскетболісти привітали дітей з новорічними святами та вручили солодкі подарунки.

Команда за день прибула потягом до Львова. Капітан БК “Кремінь” Олександр Овчаренко розповів клубній прес-службі очікуваннями від матчу: “У хлопців чудовий настрій, всі живі та здорові і рвуться у бій”.

З перших хвилин у рахунку повели "леви". Наприкінці першої чверті кременчуці баскетболісти вийшли вперед. Але львів'янам вдался на перерву піти з перевагою у три очки.

Початок другої чверті був за “Кременем”. Соло Лохманчука у вигляді двох поспіль важких кидкив з дальної дистанції та швидкий відрив Балашова, вивели нашу команду вперед на одне очко. Вдруге лідер "Кременя" вивів свою команду вперед на початку другої десятихвилинки, цього разу, щоправда, з середньої дистанції. Гості досить довго вела завдяки вдалій грі Юрія Лохманчука й Ернесто Ткачука, проте не змогли завадити "левам" зрівняти рахунок (44-44).

Завдяки командній грі підопічні Ігря Чигринова виграли третю чверть. У складі "Кременя" лідерам суттєво допомогли Роман Новіков і Крістіан Луговцов.

Четверта десятихвилинка минула в напруженій боротьбі, в ході якої львів’яни навіть ненадовго зуміли випередити суперника. Кременчуцька команда на останніх хвилинах повернула сбі першість і довела матч до перемоги.

БК “Галичина” – БК “Кремінь” 87:92 (24:21, 20:23, 23:31, 20:17)

“Галичина”: Скидан-16, Хол-15, Гуртовий-12, Шемосюк-11, Насєннік-9, Онищенко-8, Тютюнник-8, Орленко-5, Козлов-3.

“Кремінь”: Балашов-22, Лохманчук-21, Луговцов-15, Новіков-14, Ткачук-14, Ясиненко-3, Байда-3.

Нагадаємо, у домашьому матчі "Кремінь" поступився "левам" - 78:98.