Баскетбольний клуб "Кремінь" переміг "Хортицю" в останній чверті

5.12.2015, 11:09 Переглядів: 2 630

Кренчуцький клуб перервав програшну серію

4 грудня у заключному матчі першого кола баскетбольний клуб "Кремінь" переміг "Хортицю" - 75:71.

Підопічні Ігоря Чигринова вирвали перемогу в Запоріжі у четвертій чверті.

Як повідомляє прес-служба БК "Кремінь", команди три чверті не відпускали один одного більше ніж на п’ять очок.

У цьому матчі за "Кремінь" дебютував гравець передньої лінії двадцятирічний Богдан Ясиненко (203 см, 103 кг). Богдан вихованць маріупольської школи баскетболу. Він виступає на позиціях важкого форварда та центрового.

На стартових хвилинах влучність гравців “Хортиці” Гарбарчука, Іванова та Сокура забезпечила перевагу господарям - 13:3. Розрив у рахунку був найбільшим для господарів протягом всього матчу. Згодом Богдан Байда скоротив різницю 13:10.

На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги “Хортиці” 35:34. Після третьої чверті абсолютна рівновага, як у грі, так і у рахунку – 53:53.

В ході наступної десятихвилинки “Кремінь” тричі наздоганяв суперника, проте запоріжці втримували мінімальну різницю. Господарі майданчику двічі відривались у заключній 10-хвилинці на 7 очок та наша команда обидва рази знаходила в собі сили аби ліквідувати цей гандикап.

За три з половиною хвилини до кінця поєдинку “Хортиця” була попереду – 67:61. Перелом настав за рахунку 67:67, коли Олександр Берхін влучив з дальньої дистанції і “Кремінь” вийшов вперед 67:70. Потім наша команда довела перевагу на свою користь до “+7” і відносно спокійно довела справу до перемоги.

У підсумку, “Кремінь” перервав трьохматчеву серію поразок, обігравши “Хортицю” 75:71.

Після матчеві коментарі тренерів та гравців

Центровий "Кременя" Роман Новіков привітав керівництво клубу та вболівальників з перемогою, яка перервала програшну серію «Кременя».

- Якістю гри не задоволений, було багато помилок у захисті і в нападі був сумбур. Після першої половини тренер дав вказівку на гру. І нам вдалося переломити гру, - зазначив Роман Новіков.

Керманич БК "Кремінь" Ігор Чигринов зазначив, що йому сподобалася запорізька команда.

- «Хортиця» мобільна команда, «бегучая» і «поподучая». Думаю, що наша перемога випадковість. Наша гра була огидною, правда у кінці боролися і витягнули на силових, - поділився тренер. – У нас багато травмованих. Зараз Кріс (ред. – форвард Крістіан Луговцов) отримав травму. У нас лише чотири гравці, які грають. Балашов взагалі грав на одні нозі. Поки травми не залікуємо буде дуже важко.

“Хортиця” – “Кремінь”(21:19, 14:15, 20:19, 16:22)

Хортиця: Козанчук (5 + 6 втрат), Гарбарчук (17 + 9 підбирань), Іванов (15), Сокур (13 + 7 підбирань + 6 передач), Адедиран (14 + 12 підбирань) – старт; Балабан, Алексейчик (2), Петренко, Жук (3), Шашков (2).

Головний тренер: Володимир Полях

Кремінь: Ткачук (5 + 5 підбирань + 10 передач + 4 перехоплення), Балашов (10), Лохманчук (25 + 9 підбирань), Новіков (5), Берхін (11) – старт; Ясиненко (8), Байда (5 + 4 передачі), Скрипець (5 + 9 підбирань).

7

Наступний поєдинок "Кремінь" зіграє у Дніпропетровську. Домашня гра відбудеться у Дніпропетровську 13 грудня о 15:00 проти місцевого "Дніпра".

Автор: Альона Душенко Джерело фото: БК "Хортиця" Джерело відео: БК "Хортиця"