«Кремінь» відібрав очки в лідера чемпіонату

27.08.2015, 09:24 Переглядів: 2 996

Кременчуцька команда вдома по нулях зіграла з «Інгульцем»

26 серпня «Кремінь» вдома зіграв в нульову нічию з петровським «Інгульцем». Команди матч розпочали на рівних. «Синьо-білі» за капітанства одного з кращих бомбардирів чемпіонату Ігоря Тимченка, не змогли взяти ворота суперника. Тимченко після подачі Курелеха пробив у воротаря гостей. На 27 хвилині захисник «Інгульця» в боротьбі за м’яч вдарив ногою в бедро Дмитра Тертишного, але відбувся лише попередженням. Під кінець тайму воротар Інгульця помилився на виході, але господарі не реалізували момент, пробив прямо в руки голкіперу. До перерви гості також мали можливість відкрити рахунок – воротар «Кременя» Віталій Онопко помилився на виході, але після удару Запорожця реабілітувався та вибив м’яч з створ воріт.

У другому таймі керманич «Кременя» Сергій Ященко змушений провести першу заміну. Замість Олега Бажана, який отримав розтягнення гомілки, на поле вийшов Костянтин Черній. Наставник «Інгульця» Віктор Богатир, який свого часу грав у «Кремені» (в сезоні 1997/98 провів 15 матчів, забив 3 м'яч) також провів ряд замін. Командам до кінця матчу не вдалося змінити рахунок. Інгулець з Петрове вперше втрачає очки в сезоні. А кременчуцька команда не зважаючи на нічию спускається в турнірній таблиці на 10 сходинку.

У флеш - інтерв’ю тренер «Кременя» Сергій Ященко зазначив, що грали дві рівні команди: «Гра сподобалася. Була серйозна розмова перед матчем щодо тактики та виконання установки. Сьогодні за гру подякував футболістам. Явної переваги у нас не було. Грали дві рівні команди. Можливо мали більше бажання перемогти та піднятися в турнірній таблиці».

Також тренер додав, що попереду команду чекають ігри з лідерами чемпіонату Колосом, Кристалом та Реал Фармою. Кремінь спробує дати бій Ковалівці, яка в цьому турі перемогла «Барсу» з рахунком – 7:0.

Президент ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк був незадоволений грою підопічних: «Я приїхав на матч і не впізнав свою команду. Грала не моя команда. За таку гру півкоманди буде оштрафовано. У матчі з «Волинню» футболістам дали відпочити. Але все одно не вистачало свіжості в цьому матчі. Сьогодні грав не «Інгулець».

«Кремінь» — «Інгулець» 0:0

«Кремінь»: Онопко, Логінов, Шершень, Курелєх (Остапенко, 76), Ховбоша (Ентін, 46), Апришко, Бажан (Черній, 66), Тєртишний, Ченбай, Тимченко, Стрельцов

«Інгулець»: Бобров, Ходуля, Пащенко, Кобець, Голуб, Коляда, Запорожець (Хорольський, 85), Отрок, Сокол (Тарануха, 71), Мішуренко (Перін, 74), Колєсніков

Попередження: Кобець, 45; Запорожець, 83; Коляда, 86.