Кременчуцькі бігуни завоювали бронзу міжнарожного Марафону

20.08.2015, 17:15 Переглядів: 3 066

Близько 4 тисяч учасників взяли участь в міжнародному легкоатлетичному марафоні "Визволення"

16 серпня у Харкові пройшов 30-й Міжнародний легкоатлетичний марафон «Визволення».

Для участі в забігах зареєструвалося понад 4 тис. чоловік. Крім харків'ян на старт вийшли представники Кременчука, Вінниці, Дніпропетровська, Києва, Маріуполя, Черкас та інших українських міст, а також росіяни.

Біг по шосе присвячений 361 річниці з дня заснування Харкова, 24 річниці Незалежності України та Дню визволення міста від нацистських загарбників.

У змаганнях кременчуцькі любителі бігу посіли третє командне місце.

(На фото зліва на право: Валерій Гура, Сергій Година, Олег Кривченко та Станіслав Мошляк)

Валерій Гура у напівмарафоні (21 км) посів 3 місце в категорії 50-59 років. У марафоні на 42 км 1 місце посіли Сергій Година в категорії 20-39 років, а Олег Кривченко в категорії 50-59 років. На 10 км дистанції серед ветеранів (50 років і старше) Сергій Мошляк посів 1 місце.

Нагадаємо, у квітні цього року кременчужани посіли перше команде місце на другому харківському міжнародному марафоні.