Засідання конкурсної комісії визначило дату проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку “Центральний” в Кременчуці. 20 серпня вийде оголошення в засобах масової інформації щодо проведення конкурсу. 21 вересня об 11:00 розпочнеться конкурс – розпечатування конвертів із поданими пропозиціями.
Комісія окремо збереться, щоб узгодити вид та тип банківської гарантії, яку надає учасник конкурсу.
Зазначимо, що представники комісії вирішили не чекати змін в законі про індустріальні парки, які повинна була прийняти Верховна Рада України.
Нагадаємо, 3 серпня засідання з вибору керуючої компанії не відбулося із-за відсутності кворуму. А 10 червня члени комісії одноголосно проголосували за визнання конкурсу, що не відбувся. Претендент подався тільки один – компанія “Екобан Сервіс”, яка так і не змогла підтвердити свою фінансову спроможність – комісія зажадала банківські гарантії, оформити їх конкурсант не встиг.