"Кремінь" програв "Барсі"

17.08.2015, 11:11 Переглядів: 3 082

Кременчуцька команда на виїзді втратила три очки

16 серпня в Сумах підопічні Сергія Ященка мінімально поступилися місцевому "Барсі". Команди грали на рівних до першого забитого голу, який у другому таймі на 72 хвилині забили господарі поля. Макаров забіг у вільну зону та вдало пробив у ворота Онопка. Кременчуцька команда не змогла реалізувати моменти в кінці матчу, тому рахунок залишився - 1:0.

Головний тренер "Кременя" Сергій Ященко зазначив, що до матчів з лідерами чемпіонату "Інгульцем" та "Колосом" планують провести товариську зустріч, але команди до яких зверталися поки зайняті.

"Команді не вистачило концентрації, технічній дій та вміння зорієнтуватися в екстремальній ситуації. Захисники допустили помилку, яка призвела до забитого голу", - додав Сергій Ященко.

"Синьо-білі" програли першу гру в сезоні і скотилися на 3 позиції в турнірній таблиці. Тепер кременчуцька команда посідає 9 сходинку та відстає від лідерів чемпіонату на 7 очок.

ФК "Барса" (Суми) - МФК "Кремінь" (Кременчук) - 1:0

Гол: Макаров 72'

"Барса": Фельде (к), Зрибняк, Процишин, Жиловець, Жоров (Танчик 64 '), Тарасенко, Ярошенко, Моісєєв (Биков 81'), Макаров, Левченко (Білодід 10 '), Коровіков.

Запасні: Старченко, Старинський.

Головний тренер - Володимир Богач

"Кремінь": Онопко, Ентін (Черній 72 '), Шершень, Тертишний (Піскун 60'), Остапенко, Ченбай, Логінов, Апришко (к), Стрільцов, Бажан (Коваленко 77 '), Тимченко.

Запасні: Олійник, Ховбоша, Курелех, Даниленко.

Головний тренер - Сергій Ященко

Арбітр: Олександр Солов'ян (Київ)

Асистенти: Ігор Рибченко (Запоріжжя), Станіслав Марулін (Херсонська обл.)

4-й арбітр: Віталій Тасенко (Сумська обл.)

Спостерігач арбітражу: Василь Бурмич (Хмельницький)

Турнырна таблиця:

Свій наступний матч кременчужани зіграють 26 серпня на своєму полі проти “Інгульця”.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: ФК "Барса"