Ділянка за адресою вул.Московська,6

 

В Кременчуці вчора, 11 серпня, на засіданні чергової сесії Автозаводської ради депутати вирішили відмовити родині Тараса Шкварка* у виділенні землі під будівництво гаражів.

 

У питанні проекту землеустрою Шкваркам депутати зняли з розгляду одне прізвище з п’яти у зв’язку зі смертю. Іншим чотирьом відмовили у виділенні. Тепер родина Шкварків зможе повторно вимагати земельні ділянки під будівництво гаражів лише через суд.

 

У Кременчуці родині ДАІшника не виділили землю під гаражі

 

Нагадаємо, ще в червні сім’я Шкварків хотіла взяти 3,5 сотки під гаражі

 

Також депутати відмовили майже всім кременчужанам у виділенні землі під гаражі. Вони аргументували це тим, що на місці вже побудовані гаражі або  шиномонтаж.

 

Також депутати відмовили в оренді землі 1500 кв м землі для сінокосіння кременчужанці Цибульській Є.В.. У кременчужанки на дільниці виявили посаджені дерева та огороджений город. За факт нецільового використання депутати звернулися до екологічної комісії з притягненням до відповідальності.

 

* Тарас Шкварко, майор, начальник АТІ (автотехінспекції) ДАІ Кременчука.

Відео: Оксана Піддубна
facebook x telegram whatsapp viber