Кременчужанин Віктор Вихрист став «Кращим боксером турніру Трестіна»

28.07.2015, 08:30 Переглядів: 2 982

Кременчуцький боксер переміг у міжнародному турнірі

З 22 по 26 липня в Одесі відбувся 19 міжнародний турнір з боксу, присвячений пам'яті майстра спорту міжнародного класу Семена Трестіна. У турнірі взяли участь 117 боксерів з Молдови, Дагестану, Азербайджану та України.

Кременчуцький боксер Віктор Вихрист став переможцем у ваговій категорії понад 91 кг. Вихованець СДЮШОР під керівництвом тренера Олександра Ляхового здобув три дострокові перемоги технічним нокаутом. У фінальному поєдинку Вихрист переміг Олега Коржа (Хмельницька обл.).

Віктора Вихриста визнали «Кращим боксером турніру Семена Трестіна 2015».

Нагадаємо, у цьому році Вихрист виступав у складі «Українських отаманів» у чемпіонаті Всесвітньої серії боксу.