Кременчужанин Роман Данилюк завоював "бронзу" Кубка України зі штовхання ядра

9.07.2015, 10:45 Переглядів: 2 333

Двоє кременчуцьких спортсменів представили Полтавщину

В Умані відбувся фінал Кубка України з легкоатлетичних метань. Двоє кременчуцьких спортсменів під керівництвом тренера О. Кисельова виступили на змаганнях, повідомляє федерація легкої атлетики.

Серед чоловіків-молоді зі штовхання ядра (його вага - 7,260 кг) Роман Данилюк завоював бронзову медаль. Його результат - 15 метрів 42 сантиметри, на 5 сантиметрів менше ніж у срібного призера з Черкас.

У першості серед юніорів зі штовхання ядра (вага ядра - 6 кг) Максим Коваль фінішував в одному кроці від п’єдесталу. Кременчужанин посів 4 сходинку з результатом 15 метрів 30 сантиметрів.