Кременчужанин Сергій Гончаренко завоював "срібло" на Чемпіонаті України

24.06.2015, 16:26 Переглядів: 1 623

У Харкові відбулися змагання з легкої атлетики

15 червня у Харкові пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

У змаганнях взяли участь вихованці кременчуцької ДЮСШ № 1. Сергій Гончаренко виконав норматив Майстра спорту України та посів ІІ місце в стрибках у довжину. У кваліфікації кременчужанин на 1 сантиметр відставав від спортсмена з Житомира. А у фіналі Сергій завоював “срібло” з результатом 7,78 метрів.

У естафетному забігу на 400 метрів. Владислав Мешков фінішував дев'ятим. А в забігу на 100 метрів Катерина Шайдова зайняла 4 місце.

Вихованець полтавського ДЮСШ “Авангард” Максим Коваль у штовханні ядра вагою 6 кг посів 4 місце. Максим поступився лише кандидатам у майстри спорту.