Кременчужанин Дмитро Бордюг завоював “золото” Чемпіонату України

2.06.2015, 10:14 Переглядів: 1 680

Кременчужани виступили на національному чемпіонаті з боксу в Ужгороді

З 25 до 31 травня в Ужгороді пройшов Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2001-2002 року народження. Участь в змаганнях взяли понад 250 спортсменів з усіх областей України.

Кременчук представили вихованці СДЮШОР, переможці регіонального першості України в Харкові Дмитро Бордюг та Олександр Тарасов.

Олександр Тарасов (тренер Мальцев А.Л.) у ваговій категорії 65 кг, у першому поєдинку поступився боксеру з Київської області Ярославу Очигову і вибув з боротьби за медалі.

Дмитро Бордюг (тренер Ляховой А.Н.) у ваговій категорії більше 76 кг впевнено переміг у першому бою з рахунком 3:0 боксера з Черкаської області Максима Бондаренко. У півфінальному поєдинку Дмитро переміг Максима Микитюка (Івано-Франківськ), а у фіналі - боксера Броварського спортивного інтернату Данила Ковтуна.

Тепер в статусі Чемпіона України Дмитра Бордюга чекає турнір найсильніших і при сприятливому результаті Чемпіонат Європи.